Газета по-надвірнянськи
 

Християнське виховання у Зеленській школі

21 грудня 2018, 11:41 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 118 переглядів

Без Бога – ні до порога, ця християнська мудрість повинна вести в життя кожного. Вже вкотре важливість єднання з Господом, розраду в молитві та тлумачення біблійних цінностей прививає учням Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст. духівник о. Володимир Андрусяк, парох церкви св. Димитрія в с. Зелена.

Ця плідна співпраця школи та церкви вже не перший рік приносить свої плоди у вигляді морального та духовного саморозвитку дітей.

Такі зустрічі приносять ще більше користі, коли відбувається залучення до релігійного виховання школярів нових духовних наставників. Нещодавно, 9 листопада, у стінах школи відбулася чергова християнська бесіда між учнями 5-8 і 9-11 класів із спеціально запрошеним гостем – отцем, ліцензіатом біблійних наук Захаром Михасютою. Важко передати словами всю важливість цієї розмови із сучасним поколінням про перевагу справжніх життєвих цінностей над матеріальними, вміння цінувати своє життя та ближніх, про розуміння справжнього щастя для кожного з нас. Важливим виявляється і той факт, що всі присутні самі роблять висновки щодо порушених питань, читаючи Біблію. Адже правильне тлумачення Божого слова дає духовну їжу не одному поколінню правдивих християн, таких, яких ми й хочемо виховати з наших школярів.

Є надія, що ця співпраця церкви і школи ще довго приноситиме свої плоди і примножуватиме ласку Божу в наших дітях. Адже та співпраця, що протягом багатьох років існує в Зеленій, уже набула конкретних форм годин духовності, акцій милосердя, проведення Хресної Дороги, спільної молитви.

Ігор ОСТАШУК,

учитель української мови та літератури.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!