Газета по-надвірнянськи
 

Кубок до Дня Святого Миколая

28 грудня 2018, 12:27 | Рубрика: Свята, Спорт Версія для друку Версія для друку 464 переглядів

Нещодавно дитячі команди змагалися за Кубок м. Надвірна з міні-футболу, який традиційно присвячений Дню Святого Миколая. Його проведенню посприяли Надвірнянська міська рада та районна федерація міні-футболу, генеральний спонсор – Івано-Франківське обласне об’єднання Міжнародного союзу козацтва (отаман генерал-майор Віталій Трачук). Не залишився осторонь і відомий меценат та благодійник – президент ФК «Битків» Степан Ломпас.

КубокЦього разу участь у змаганнях взяло 8 команд (вік учасників до 15 років), які після відбіркових змагань визначили найсильнішу четвірку, яка у наполегливій та гострій боротьбі і визначила володаря почесного трофею. З метою дати всім командам-фіналістам однакові шанси для здобуття почесного трофею вирішили провести фінальну частину за коловою системою, а переможця визначити за найбільшою кількістю набраних очок.

У результаті непростих матчів призові місця розподілилися так: 4-е – «Руднєва» (капітан Олег Бурлака), 3-є – білоославська «Рокита» (Андрій Бойко), 2-е – надвірнянська «Аляска» (Олександр Юрчило), 1-e – «Говерла» із Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату (Василь Синяк, тренер Петро Самборський), яким дісталися заслужені нагороди і призи та солодкі подарунки. Їх нагородили Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, Віталій Трачук і заступник голови «Спілки учасників АТО «Прикарпаття» Андрій Левицький.

Кращими гравцями стали: воротар – Ілля Лаврук («Говерла»), захисник – Андрій Самуляк («Аляска»), нападник – Владислав Івасик («Аляска»), найтехнічніший гравець – Назар Ципин («Рокита») та кращий гравець турніру – Владислав Савка («Говерла»). Вони отримали оригінальні пам’ятні медалі, грамоти і подарунки від ветерана надвірнянського футболу Романа Максим’юка. До символічної збірної увійшли: воротар – Роман Буній («Рокита»), захисники – Олександр Кирлич («Аляска») та Євген Романішак («Руднєва»), нападники – Василь Синяк («Говерла») і Віталій Скорупський («Руднєва»), які нагороджені пам’ятними медалями, грамотами й солодкими подарунками від директора охоронної фірми «Січ» Володимира Нагорного.

Районна федерація міні-футболу висловлює щиру подяку директорам магазину «Шик» Романові Кочержуку, кафе «Новинка» Василеві Павлюку, ПП «Полікрок» Анатолію Косовану та магазину «Спорттовари» з міста Чернівці Галині Томнік за плідну співпрацю і допомогу при проведенні турніру до Дня Святого Миколая.

Співорганізатори турніру Зіновій Андрійович, Віталій Трачук та Андрій Левицький у своїх виступах відзначили відмінне проведення змагань, високий рівень всіх учасників фінальної частини турніру, чесну і безкомпромісну боротьбу, бажання гравців показати всі свої можливості та побажали юним міні-футболістам успіхів у спорті, навчанні та особистому житті.

Прес-служба

районної федерації міні-футболу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!