Газета по-надвірнянськи
 

Новорічна ялинка нафтовиків засяяла на свято Миколая

28 грудня 2018, 12:32 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 562 переглядів

Головну ялинку нафтовиків «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» за традицією відкрили 19 грудня – на свято Миколая Чудотворця. Захід зібрав і дорослих, і малих, які згуртувались біля спеціально спорудженої сцени на подвір’ї управління. Приємною несподіванкою для всіх стала поява Святого Миколая на «білих санях» – нафтовицькій Mitsubishi L200.

Миколай

Зустрічала його на святі ціла когорта помічників-ангелят. Під орудою Наталії Байдак вони віншували та співали, сповіщаючи про наближення Нового року та Різдва.

Свято Миколая наповнює кожну оселю світлом надій і приємних сподівань, надихає людей творити добро. Тож і нафтовики активно долучилися до добрих справ.

Своє вміння та працю вклали у виготовлення пічок-«буржуйок» для Збройних сил України працівники прокатно-ремонтної дільниці експлуатаційного обладнання, зварники Дмитро Микитюк, Михайло Тинявий, Іван Лавра, а також токарі Володимир Романюк, Василь Томин і ковалі Василь Лавринович, Іван Дереш. Із матеріалом допомогли колеги з «Укрнафти-Буріння».

НГВУ

Кухарі дільниці робітничого постачання з ентузіазмом підхопили волонтерську ініціативу наліпити вареників для українських бійців. Це стало можливим за сприяння первинної профспілкової організації НГВУ, яка профінансувала закупівлю необхідних продуктів. Майстри кулінарної справи Тетяна Телятник, Наталія Вовчук, Марія Госедло, Людмила Матвєєва та Наталія Тимканич наліпили понад 2000 вареників із картоплею і капустою, щоб захисники України відчули турботу про себе та смакували їх, як вдома. Найближчим часом 5 металевих обігрівальних пічок та 6 відер вареників доправлять нашим воїнам.

Під час заходу Святий Миколай, з його роллю добре справився керівник адміністративно-господарської групи, депутат районної ради Володимир Мандзюк, із ведучим Володимиром Молдавчуком провели розіграш благодійної лотереї, оскільки День Святого Миколая – це свято подарунків та добрих вчинків. П’ять десятків цінних призів, кошти на закупівлю яких надав профком НГВУ, знайшли своїх власників. Гроші, вилучені з продажу лотерейних квитків, спрямують на допомогу потребуючим нафтогазовидобувникам. Учасників свята тепло і щиро привітав голова проф­кому Олександр Діканьов, побажавши віри й оптимізму у році прийдешньому.

Апогеєм дійства стало засвічення 20-метрової красуні-ялинки. Нафтовицька ялинка прикрашатиме не тільки територію управління, а ще й стане окрасою мікрорайону на вулиці Руднєва.

діти

Це свято не відбулося б без допомоги наших колег, які оздобили ялинку, електромонтерів прокатно-ремонтної дільниці електрообладнання Івана Клим’юка, Олега Юрчилюка та машиніста підіймача ЦТТ Миколи Андрухіва.

Спільними зусиллями завдяки небайдужості та за підтримки адміністрації і профкому підприємства вдалося зробити маленьке свято для нафтовиків та здійснити кілька добрих справ. Щасливого та радісного Нового 2019 року і теплого Різдва, шановна нафтовицька родино Надвірнянщини!

 Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!