Газета по-надвірнянськи
 

Подяка

28 грудня 2018, 12:44 | Рубрика: Вдячність Версія для друку Версія для друку 515 переглядів

Педагогічний та учнівський колективи, батьківський комітет Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст. складають найщиріші слова подяки голові Надвірнянської РДА Олександрові Кенізу, голові районної ради Іванові Гурмаку, заступнику голови РДА Богданові Зеленчуку, заступнику голови районної ради Ігорю Писклинцю, депутатам Івано-Франківської обласної ради Юрію Голінею, Михайлові Іваночку, депутатам районної ради Василеві Білоусу, начальнику відділу освіти РДА Степанові Северилову за розуміння та надану підтримку у проведенні ремонту школи.

vdiachnist2

Зокрема, протягом 2 років проведено ремонт теплотраси і заміну вікон, закуплено спортінвентар у спортзал для занять дзюдо, облаштовано два класи. Тим самим вдалося уникнути двозмінності навчання. Проводять роботи з облаштування ще двох класів і стінки для занять із туризму.

При тісній співпраці із громадою села у цей непростий соціально-економічний час вдається вирішувати наболілі проблеми і створювати комфортніші умови для навчання й виховання учнів. Не обминули доброчинці школу і цьогоріч на свято Святого Миколая. Завітавши до школи, подарували для двох перших класів набори оргтехніки, що дасть можливість ефективніше впроваджувати Концепцію Нової української школи.

Напередодні Новорічних і Різдвяних свят прийміть, шановні наші добродійники, найщиріші вітання. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам та Вашим родинам щастя, добро, мир і достаток. Хай Ваші серця завжди будуть зігріті любов’ю і теплом, а домівки повняться Божим благословенням. Бажаємо, щоб Різдвяна зірка зав­жди підтримувала у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії й оптимізму, наснаги і невичерпної енергії, а новонароджений Ісус повсякчас тримає у своїй опіці.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!