- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Подяка

Posted By Модератор On 28.12.2018 @ 12:44 In Вдячність | No Comments

Педагогічний та учнівський колективи, батьківський комітет Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст. складають найщиріші слова подяки голові Надвірнянської РДА Олександрові Кенізу, голові районної ради Іванові Гурмаку, заступнику голови РДА Богданові Зеленчуку, заступнику голови районної ради Ігорю Писклинцю, депутатам Івано-Франківської обласної ради Юрію Голінею, Михайлові Іваночку, депутатам районної ради Василеві Білоусу, начальнику відділу освіти РДА Степанові Северилову за розуміння та надану підтримку у проведенні ремонту школи.

vdiachnist2 [1]

Зокрема, протягом 2 років проведено ремонт теплотраси і заміну вікон, закуплено спортінвентар у спортзал для занять дзюдо, облаштовано два класи. Тим самим вдалося уникнути двозмінності навчання. Проводять роботи з облаштування ще двох класів і стінки для занять із туризму.

При тісній співпраці із громадою села у цей непростий соціально-економічний час вдається вирішувати наболілі проблеми і створювати комфортніші умови для навчання й виховання учнів. Не обминули доброчинці школу і цьогоріч на свято Святого Миколая. Завітавши до школи, подарували для двох перших класів набори оргтехніки, що дасть можливість ефективніше впроваджувати Концепцію Нової української школи.

Напередодні Новорічних і Різдвяних свят прийміть, шановні наші добродійники, найщиріші вітання. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам та Вашим родинам щастя, добро, мир і достаток. Хай Ваші серця завжди будуть зігріті любов’ю і теплом, а домівки повняться Божим благословенням. Бажаємо, щоб Різдвяна зірка зав­жди підтримувала у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії й оптимізму, наснаги і невичерпної енергії, а новонароджений Ісус повсякчас тримає у своїй опіці.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/12/podyaka-22/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2018/12/vdiachnist2.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.