Газета по-надвірнянськи
 

Схвалили порядок денний

7 грудня 2018, 12:47 | Рубрика: Депутати за роботою, У районній раді Версія для друку Версія для друку 54 переглядів

Засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунальної власності, земельних відносин та екології відбулося у зваженому та професійному ключі.

Депутати районної ради Сергій Штогрин, Микола Гусак, Андрій Гуцько та Андрій Гунда підтримали запропонований порядок денний чергової сесії районної ради, зокрема, такі питання, як звіт голови районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за 9 місяців, внесення змін до рішення про районний бюджет на 2018 рік і Програми розвитку місцевого самоврядування, хід виконання депутатських запитів, звіт голови РДА щодо виконання повноважень делегованих районною радою і про призначення стипендії районної ради імені Володимира Луціва.

Важливим у її роботі стали «децентралізаційні питання», які стосувалися передачі майна бюджетних установ, які розташовані на території Середньомайданської сільської ради – Ланчинській селищній раді ОТГ і Саджавської сільської ради – Коломийській міській раді ОТГ.

Районні обранці підтримали низку орендних і майнових питань, затвердження тарифів на теплову енергію для комунального підприємства районної ради «Теплокомуненерго» і ТОВ «Екоенергія Карпат», а також додатково включили у порядок денний сесії питання щодо затвердження технічної документації для нормативно-грошової оцінки землі для потреб ПКНК «Нерудник». Координував роботу комісії відповідальний працівник виконавчого апарату районної ради Василь Дмитрук.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!