Газета по-надвірнянськи
 

Стартувала приписка юнаків

28 грудня 2018, 12:13 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 48 переглядів

Згідно зі спільним розпорядженням Надвірнянської РДА і виконкому Яремчанської міської ради від 12 грудня ц. р. протягом січня-березня 2019 року проводять приписку громадян 2002 року народження до призовної дільниці Надвірнянського районного військового комісаріату.

увага

Для організованого проведення приписки створено склад комісії під орудою військового комісара Надвірнянського РВК Сергія Луцюка. Міських, селищних, сільських голів, голів об’єднаних територіальних громад, керівників підприємств, установ, організацій, навчальних закладів зобов’язано забезпечити явку юнаків 2002 року народження з результатами медичного обстеження; відрядити разом з юнаками начальників військово-облікових столів та викладачів предмету «Захист Вітчизни» у розпорядження військового комісара РВК.

Відповідні розпорядження адресовані також головним лікарям Надвірнянської центральної районної та Яремчанської міської лікарень, керівникам Надвірнянського відділу і Яремчанського відділення поліції ГУНП в області, зокрема, доручено розшукувати осіб, які ухиляються від приписки, й організовувати їх доставку на комісію у Надвірнянський райвійськкомісаріат.

Детальніше – на сайті Надвірнянської РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!