- Народна Воля - http://volya.if.ua -

В обласній раді нагородили переможців обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

Posted By Модератор On 07.12.2018 @ 12:59 In В обласній раді | No Comments

З нагоди Дня місцевого самоврядування в обласній раді відзначили депутатів та працівників виконавчих апаратів місцевих рад Прикарпаття.

«Сьогодні, на превеликий жаль, продовжується ситуація, коли всі розсипаються дифірамбами перед місцевим самоврядуванням, усі словесно до небес підносять народних обранців, усвідомлюючи, що вони – головна влада, бо обрані, а не призначені. У той же час, місцеве самоврядування продовжують тримати в статусі «п’ятого колеса» у «машині» державного управління.

У такій ситуації нам дуже важко виправдовувати довір’я громад. Я бажаю вам мудрості, бо найлегше бути героєм в ідеальних обставинах і виправдовувати людське довір’я, але набагато складніше виправдовувати це довір’я і бути народним улюбленцем у непростих, неідеальних обставинах!» – наголосив у вітальному слові голова обласної ради Олександр Сич.

Керівник депутатського корпусу області спільно зі своїми заступниками Василем Гладієм та Сергієм Басарабом і головою ОДА, депутатом обласної ради Олегом Гончаруком вручив депутатам та службовцям місцевого самоврядування цінні подарунки, подяки та грамоти голови обласної ради. У рамках урочистостей керівники вищого представницького органу влади Прикарпаття також вручили дипломи переможцям дев’ятого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та сьомих обласних конкурсів «Краща спортивна громада», «Громада кращого довкілля», «Краща етнокультурна громада».

«Цього року ми визначили для конкурсу чотири пріоритети: підвищення туристично-рекреаційного потенціалу, збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції, забезпечення екологічної безпеки, розвиток сільських територій і периферій навколо малих міст. Загалом подано 120 проектів від 87 громад. Переможцями визнано 61 проект від 59 місцевих рад, у т. ч. 13 об’єднаних територіальних громад на загальну суму 28 мільйонів 700 тисяч гривень», – розповів Василь Гладій.

На реалізацію проектів-переможців дев’ятого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2019 році з обласного бюджету виділять 18,6 мільйона гривень.

У той же час переможцями сьомих обласних конкурсів «Громада кращого довкілля», «Краща спортивна громада», «Краща етнокультурна громада» визнано 10 місцевих рад, яким у 2019 році з обласного бюджету виділять 1,7 мільйона гривень.

Прес-служба обласної ради.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/12/v-oblasnij-radi-nahorodyly-peremozhtsiv-oblasnyh-konkursiv-proektiv-ta-prohram-rozvytku-mistsevoho-samovryaduvannya/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.