Газета по-надвірнянськи
 

«Файне Різдво» дивує та вражає

11 січня 2019, 13:25 | Рубрика: Тема дня, Фестивальне Версія для друку Версія для друку 32,066 переглядів

файне

Після феєричного відкриття міської ялики та фестивалю у День Святого Миколая, 20 грудня у районному будинку культури відбулася вистава «Казка Святого Миколая» для молодших школярів Надвірної. У День Святої Анни на фестивалі власні таланти продемонстрували неперевершені вихованці Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді у концертній програмі «І до нас приходить Миколай», а також студенти Надвірнянського коледжу НТУ.

25 грудня, коли більша частина світу святкувала Різдво Христове, зі сцени «Файного Різдва» своїми виступами вражали творчі колективи палацу культури Надвірнянського коледжу НТУ. Надвірнянські студенти колядували, щедрували, прославляли народження Ісуса Христа, віншували всіх на щастя та здоров’я, танцювали, читали вірші та дарували файний настрій.

Особливі теплі вітання линули до наших Захисників, які продовжують невтомно захищати рідну землю від окупанта. Міський голова Зіновій Андрійович висловив щирі слова подяки студентам за чудові виступи, які передали справжній дух Різдва в Надвірній.

28 грудня під час Дитячого Файного Різдва неймовірні виступи подарували педагоги та вихованці Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді під орудою директора Руслани Калин: дитячий духовний хор «Фіміам» (кер. Марія Рудяк), солісти Софія Грицюк, Златомира Северилова, Маргарита Удуд, Іванна Цюрак, Дмитро Герба, Віталія Кушнір, Інеса Сем’янів, вокальні ансамблі (кер. Світлана Дремлюга, Наталія Боднарчук, Оксана Духович, Тетяна Гаврищук), а також танцювальні колективи (кер. Валентина Демчук, Мирослава Максим’юк, Надія Карпова та Ольга Панасюк).

29 грудня з новорічно-різдвяними святами на сцені «Файного Різдва» вітали учні та вчителі Надвірнянських ЗОШ № 1, 2, 3 і сіл Пнів, Пасічна, Гвізд та Верхній Майдан. У новорічну ніч біля головної ялинки міста відбулась дискотека, а 1 січня на найменших учасників фестивалю чекали новорічні конкурси та розваги. Діти розгадували загадки, водили танок, розповідали вірші, демонстрували власні акторські таланти, співали, за що отримали солодкі подарунки.

А 3 січня зі сцени «Файного Різдва» різдвяні традиції і звичаї демонстрували мистецькі колективи із Пньова, Гвозда, Молодкова і Лоєви, 9 січня виступив фольк-гурт із Тернополя «Медовий полин». Також у міській раді відбулося відкриття виставки-конкурсу творчих робіт «І знову дива у час Різдва» викладачів та учнів Надвірнянської художньої школи. Роботи представлені у Прокатедральному Соборі Благовіщення Пресвятої Діви Марії і Церкви Трьох Святителів у Надвірній, Церкви Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у Пньові, вітринах аптек і торгових закладів та в міській раді.

Інформація Надвірнянської міської ради. 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!