Газета по-надвірнянськи
 

Фіаско закону про євробляхи

25 січня 2019, 14:08 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 114 переглядів

Ми – не раби, а автомобіль у 21-му столітті – не розкіш! Про це у стінах Верховної Ради заявив народний депутат, лідер партії «ВОЛЯ», який йде в президенти України, Юрій Дерев’янко. За його словами, від часу прийняття нового закону про євробляхи з понад одного мільйона авто на іноземній реєстрації, які є в Україні, розмитнено лише 25 тисяч.

«Не можуть сплатити від 2 до 3 тис. євро за розмитнення автомобілів. Автомобіль – не розкіш, а засіб для виживання, пересування і заробляння грошей. Тому ми бачимо багато людей, які сьогодні поїхали за кордон, аби за безцінь його продати. І ми розуміємо, що тисячі українців залишаться без автомобіля», – говорить народний депутат.

Однак вихід є, впевнений Дерев’янко. Він запропонував на розгляд Верховної Ради законопроект, де податок на розмитнення автомобілів стане, перш за все, прийнятним для людей. Йдеться про 10% ставку розмитнення.

«Такий законопроект передбачатиме скасування податку на додану вартість та акцизного податку при розмитненні. Але встановлюватиме податок 10%. Додатково при розмитненні власник повинен сплатити 1,5% військового збору і 3% у пенсійний фонд. Загалом – 14,5% від вартості авто. Жодних акцизів та ПДВ», – говорить один із лідерів партії «ВОЛЯ».

За рік дії такого закону, зазначає Дерев’янко, держбюджет отримає понад 25,5 млрд. грн. А люди, у свою чергу, можливість розмитнення.

«Люди не хочуть просити милостиню і ніякі субсидії у держави. А дати раду самим і працювати на себе й свою родину. Тому прошу підтримати мій законопроект депутатів, які дійсно дбають про людей, про Україну, підтримати цей законопроект, автором якого є більшість автомобілістів, їх представників та людей, які вимушено сьогодні працюють за кордоном», – каже Юрій Дерев’янко, інформує прес-служба партії «ВОЛЯ».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!