Газета по-надвірнянськи
 

Ініціативна громада – учасник проекту

25 січня 2019, 14:20 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 420 переглядів

Уже не один проект за короткий період свого існування реалізували у Ланчинській об`єднаній територіальній громаді. Безперечно, всі вони спрямовані на покращення інфраструктури, а, отже, підвищення рівня життя, його якості, пересічних жителів.

Ось і цього року Ланчинська ОТГ долучилася до цілої низки проектів. Серед них – ініціатива «Вдосконалення системи цивільного захисту в об`єднаних громадах України» Програми «U-LEAD з Європою». Цей проект, для участі в якому відібрана Ланчинська ОТГ, впроваджується спільно з Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща і триватиме до кінця жовтня н. р.

Ініціатива охоплює широке коло питань: розробка проектів законодавчих пропозицій щодо системи місцевого цивільного захисту та діяльності добровільних пожежних бригад (ДПБ) на національному та місцевому рівнях; підтримка розробки детальних місцевих планів безпеки за допомогою міжнародних та національних експертів; підготовка керівництва ОТГ для управління діяльністю у системі цивільного захисту й порятунку; підготовка ДПБ відібраних ОТГ для ефективного реагування на надзвичайні ситуації, зазначив Ланчинський селищний голова ОТГ Володимир Попович.

Передбачено також проведення тренінгів для тренерів із числа співробітників ДСНС України та зовнішніх експертів із метою подальшого поширення передового досвіду і кращих практик.

У Ланчинській ОТГ переконані, що її участь у такому вагомому проекті сприятиме підвищенню професійного рівня фахівців, котрі координують роботу цивільного захисту, а також уможливить ширшу поінформованість людей щодо реагування на надзвичайні ситуації й посилить дію захисту з попередження виникнення подій, пов`язаних із різноманітними ризиками для життя і здоров`я жителів територіальної громади.

Підготувала Леся ДУТЧАК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!