- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Кошти використали ефективно

Posted By Модератор On 25.01.2019 @ 14:22 In Акцент | No Comments

Щоб фінансово підтримати об`єднані територіальні громади, уряд скерував торік місцевим бюджетам ОТГ субвенції на формування інфраструктури. Як відомо, розмір інфраструктурної субвенції залежить від площі території та чисельності жителів, котрі там проживають. Зокрема, у Надвірнянщині минулоріч інфраструктурну субвенцію одержали Делятинська, Ланчинська та Переріслянська ОТГ.

Делятинський селищний голова ОТГ Богдан Клим`юк зазначив, що очолювана ним громада, яка нараховує 9 тисяч жителів і 8 тисяч містян безпосередньо у Делятині, реалізувала три проекти за 3 млн. 300 тис. грн. інфраструктурної субвенції. Таким чином, кошти справедливо розділили відповідно між Заріччям, Чорними Ославами і Чорним Потоком. («Народна Воля» №83-85 від 23 серпня 2018 р.).

У Ланчинській ОТГ кошти інфраструктурної субвенції (753 тис. грн.) використали на перекриття даху трьох корпусів Добротівської гімназії, поінформував Ланчинський селищний голова ОТГ Володимир Попович.

Чотири проекти на 2 710 800 грн. інфраструктурної субвенції у Переріслянській ОТГ уможливили капітально відремонтувати ФАП с. Фитьків, будинок культури с. Волосів і у т. ч. виготовити проектно-кошторисну документацію у рамках заходів комплексного енергозбереження, а також відремонтувати Гаврилівський ліцей і Переріслянську лікарську амбулаторію, наголосила начальник відділу фінансів, економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Переріслянської сільської ради ОТГ Любов Грицяк.

Можна впевнено стверджувати, що 2018-й для об`єднаних громад став успішним щодо ефективного використання коштів, зокрема, з державної скарбниці. А це дає підстави для обнадійливих перспектив і в цьогоріччі.

Підготувала Леся ДУТЧАК.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/01/koshty-vykorystaly-efektyvno/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.