- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Надвірнянщина урочисто відзначить 100-річчя проголошення незалежності УНР та День Соборності України

Posted By Модератор On 18.01.2019 @ 12:35 In Державність | No Comments

У вівторок, 22 січня, Надвірнянщина, як і вся Україна, відзначатиме 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки та День Соборності України.

11.00 год. – на майдані Шевченка у Надвірній – Молитва за Україну та покладання квітів до Стели Героїв Небесної Сотні, Могили борцям за волю України.

12.00 год. – у залі засідань райдержадміністрації – «круглий стіл» на тему «Історичний шлях до Дня Соборності України» з участю керівництва району та міста, громадськості, учасників Революції Гідності, антитерористичної операції, учнів, ліцеїстів та істориків.

У рамках відзначення державного свята заплановано перегляд документального фільму «Злука. День Соборності України», який нагадає про історичні події 100-річної давнини.

22 січня спом`янімо п’яті роковини загибелі активістів Євромайдану, Героїв України Сергія Нігояна та Михайла Жизневського.

Щиро запрошуємо надвірнянців долучитися своєю участю до відзначення 100-річчя проголошення незалежності УНР та Дня Соборності України.

Оргкомітет.

 


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/01/nadvirnyanschyna-urochysto-vidznachyt-100-richchya-proholoshennya-nezalezhnosti-unr-ta-den-sobornosti-ukrajiny/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.