Газета по-надвірнянськи
 

Народний депутат Юрій Дерев’янко, який йде у Президенти: головні здобутки за 2018 рік

11 січня 2019, 12:46 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 12,889 переглядів

Рік, що минув, був складним для народного депутата та кандидата у Президенти Юрія Дерев’янка, як і для кожного українця. Однак він приніс багато результатів та досягнень, які покращили життя простих українців та дали надію на важливі зміни у майбутньому.

Деревянко

2018 рік розпочався з маршів за майбутнє нашої держави. «Ми виступили проти системи Порошенка! Люди виходили на майдани по всій Україні. Однією з наших вимог було прийняття законопроекту про імпічмент президента, який я зареєстрував ще наприкінці 2017 року. В стінах парламенту я зібрав 65 підписів нардепів за ініціювання процедури імпічменту щодо Порошенка», – заявив Дерев’янко.

У той же час проти багатьох активістів, які виходили на марші, були порушені кримінальні справи. Дерев’янко домігся відкриття кримінальних проваджень щодо правоохоронців, які викрадали активістів, і, за прикладом Януковича, 3 березня розігнали акцію протесту і наметове містечко під Верховною Радою.

Політик підкреслює, що, незважаючи на всі складнощі, йому разом з командою однодумців вдалось отримати цілий ряд досягнень за цей рік.

Діяльність Юрія Дерев’янка у Верховній Раді

Юрій Дерев’янко у 2018 році зареєстрував 24 законопроекти, спрямованих на подолання корупції, покращення економічних умов та спрямованих на те, щоб українці жили впевнено.

Найважливіші з них: №8291 про призначення Європейською комісією незалежного аудитора НАБУ; № 9083-1 про звільнення учасників ринку криптовалют від оподаткування до 31 грудня 2029 року; № 8545 про передачу до Вищого антикорупційного суду всіх справ, розгляд яких не закінчено судами першої та апеляційної інстанцій; постанови № 8487-П та №8488-П, які блокують підписання грабіжницьких законів про розмитнення авто на єврономерах.

Також народний депутат зареєстрував законопроекти № 9352, який призупиняє нові правила розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією та звільняє від відповідальності за порушення нових митних правил; № 7541 про недопущення довготривалого перебування на посадах «виконуючих обов’язків» та № 8169 про скасування пільгової плати за земельні ділянки для залізниць гірничодобувнихпідприємств.

Юрій Дерев’янко голосував ЗА:

• Розірвання договору про дружбу та співробітництво з Росією.

Ухвалення закону про антикорупційний суд.

• Новий виборчий кодекс в першому читанні, який передбачає відкриті партійні списки та скасування мажоритарки.

• Ухвалення санкцій проти екс-президента Януковича та його оточення.

• Збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів.

• Захист інвесторів від зловживань на ринках капіталу.

• Стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств.

Юрій Дерев’янко голосував ПРОТИ (або не підтримав):

• Введення воєнного стану, оскільки це обмежує важливі Конституційні права українців та робить Президента Петра Порошенка одноосібним диктатором на цих територіях.

• Грабіжницьких законів по розмитненню авто №8487 та №8488, тому що вони не вирішують проблеми автомобілістів, а навпаки створюють умови, в яких люди змушені позбавлятись своїх авто.

• Ухвалення державного бюджету на 2019 рік, оскільки вважає, що він спрямований на збереження корупційної олігархічної системи та не передбачає зростання добробуту звичайних українців.

• Призначення нових членів ЦВК, оскільки сформована Центральна виборча комісія є підконтрольною Президенту Петру Порошенку і буде використана для фальшування результатів виборів.

• Приватизації державних підприємств за безцінь під час військової агресії з боку Російської Федерації.

Найбільші досягнення депутата в парламенті, зокрема, такі:

• Домігся ухвалення закону про Вищий антикорупційний суд

• Домігся ухвалення закону про збереження Українських Карпат

• Зібрав понад 65 підписів народних депутатів під постановою про початок розслідування можливих злочинів Порошенка

• За депутатськими зверненнями було розпочато 15 кримінальних проваджень щодо корупціонерів та інших злочинців.

• Домігся скасування пільги для залізниці на плату за землю

• Домігся пониження граничної межі ставки податку за лісові землі

• Виступає за розблокування закону (1793) про покарання злодіїв, які наживаються на українській армії, постачаючи їй неякісну продукцію та обладнання.

Окрім того, Юрій Дерев’янко провів низку засідань підкомітетів антикорупційного комітету Верховної Ради, щоб допомогти захистити власність кожного українця, а також розробив законопроект з цього приводу. Також виступив на захист журналістів і активістів, на яких нападали по всій державі. Про це теж напрацював законопроект «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо посилення захисту громадських діячів та професійної діяльності журналістів».

Що вдалось зробити для 87-го округу

Юрій Дерев’янко вніс пропозиції до держбюджету на 2019 рік, де запропоновано виділити кошти на найважливіші об’єкти соціальної інфраструктури на Прикарпатті і в Надвірнянському районі.

Окрім того, за сприяння Юрія Дерев’янка, утворено Надвірнянський госпітальний округ, який включатиме Надвірнянський, Богородчанський райони, населені пункти Яремчанської міської ради та Старобогородчанської ОТГ;

Нардеп також доклав багатьох зусиль для того, щоб після реформи адміністративно-територіального устрою в Івано-Франківській області було не 3, а 5 районів: Івано-Франківський, Калуський, Коломийський, Косівський та Надвірнянський.

За численними зверненнями Юрія Дерев’янка виділили кошти на ремонт доріг: Стрий – Мамалига, Татарів – Кам’янець-Подільський та Мукачеве – Львів.

За сприяння Дерев’янка здійснено також ремонт дороги Яблунів – Делятин.

Також враховані поправки народного депутата по ставках податку за лісові землі, які він подав, щоб не допустити банкрутства лісгоспів і їх передачу в приватні руки.

Окрім того, за сприяння Юрія Дерев’янка, в Надвірнянському районі здійснено:

- ремонт доріг (зокрема, дорога Яблунів – Делятин в с. Білі Ослави, Чорні Ослави, с. Заріччя, а також ремонт доріг в с. Бистриця, с. Пнів, с. Гвізд та інші);

- виділено кошти на реконструкцію покрівлі одного з корпусів Делятинського ліцею № 3;

- надано ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики Комунальному некомерційному підприємству «Переріслянська амбулаторія загальної практики сімейної медицини»;

- нагороджено грошовими стипендіями (преміями) 117 учнів навчальних закладів за здобуті призові місця в конкурсах та олімпіадах, а також 78 вчителів, які їх готували до олімпіад, конкурсів,

- нагороджено грошовими стипендіями 12 вихованців Надвірнянської ДЮСШ та 4-х їхніх тренерів;

- надано благодійну (фінансову) допомогу на: здійснення ремонту будинку багатодітної сім’ї; придбання футбольної форми для дорослої і юнацької команд с. Білі Ослави; для будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям в с. Білозорина для заняття спортом у Білозоринській ЗОШ І-ІІ ст.; зміцнення матеріальної бази навчальних закладів та дошкільних закладів; видання книги спільної книжки-альманаху «Окрилена ріка» (присвячена 30-річчю літстудії «Бистрінь» ім. Н. Чира); чорнобильцям-ліквідаторам до Дня пам’яті Чорнобильської катастрофи; людям з інвалідністю; на лікування.

2700 осіб звернулись до приймальні Юрія Дерев’янка в м. Надвірна та отримали правову, інформаційну, консультативну допомогу від помічників-консультантів народного депутата та юристів.

24 грудня 2018 року під час Форуму команди Юрія Дерев’янка політик оголосив про припинення політичного партнерства з Михайлом Саакашвілі. 19 обласних команд РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі та 90% депутатів місцевих рад прийняли рішення про вихід з партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі». Далі команда продовжить політичну діяльність у партії «ВОЛЯ».

У 2019 році Юрій Дерев’янко планує балотуватись на пост Президента України. Президентська програма Дерев’янка передбачає кардинальну побудову нової системи, а не ремонтування старої, через впровадження неоекономіки, цифрової держави, елементів прямої демократії, а також містить план припинення війни.

Прес-служба народного депутата України Юрія Дерев’янка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!