- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Новий рік на передовій: волонтери з воїнами

Posted By Модератор On 18.01.2019 @ 12:12 In В обороні держави | No Comments

Новий 2019 рік волонтери БФ «Свобода. Гідність. Перемога» вже традиційно зустріли з військовими на передовій московсько-української війни, а саме у Донеччині.

Свобода [1]За підтримки голови Івано-Франківської облорганізації ВО «Свобода», депутата обласної ради Михайла Королика волонтерський екіпаж у складі депутата обласної ради Василя Сенатовича, бійця московсько-української війни Василя Голінея, волонтера-добровольця Івана Степника та волонтера-водія Василя Павлика, у переддень Нового Року та Різвяних свят, із гуманітарною допомогою провідав бійців із Прикарпаття, які боронять рідну землю в окопах Донецької області.

Зустріти хоч трохи по-домашньому новорічні та Різдвяні свята військовим допомогли надвірнянські волонтери, доправивши чимало смаколиків і необхідних речей: будівельні матеріали, амуніцію, засоби особистої гігієни. Іменні пакунки отримали прикарпатські вояки «Брат», «Гуцул», «Байда» та «Серпень». Крім того, бійцю спецпідрозділу ЗСУ на псевдо «Дід» передано автомобіль SKODA Fabia.

За словами волонтерів, новорічна ніч на передовій минула майже спокійно, однак мороз і завірюха тут гарцюють максимально. Поки всі у мирній Україні святкують, захисники, не зважаючи на холод, мужньо боронять східні кордони і запевняють «Ворог не пройде!».

Волонтери БФ «Свобода. Гідність. Перемога» та бійці московсько-української війни висловлюють подяку всім жителям не тільки Надвірнянщини, а й всього Прикарпаття за надану допомогу на фронт, а саме: директору департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА Володимиру Корженьовському – за талони на 200 л пального; Юрію Луціву, жителю с. Стримба – 7000 грн., талони на 100 л. дизпалива; голові обласної організації ВО «Свобода» Михайлові Королику – 5000 грн.; Віталію Волошенюку – 1000 грн.; працівникам відділу культури РДА, в особі Олександра Зварчука – 1500 грн. на пальне та стратегічні продукти; Сергію Штогрину (магазин «Мій телевізор») – 1200 грн.; Вікторові Баюрчаку – 1000 грн.; Галині Монастирецькій – 1000 грн.; Ользі Пеці – 300 грн.; директору, педагогічному колективу й учням Гвіздської ЗОШ І-ІІІ ст. – за надані засоби особистої гігієни; жительці м. Надвірна Любові Полатайко – за теплі речі.

За зібрані кошти, окрім талонів на пальне, закупили засоби особистої гігієни, теплі шкарпетки й рукавиці, утеплювачі для бліндажів.

Волонтери та бійці східного фронту вдячні громаді села Пнів та спільноті «Матері милосердя» в особі Наталії Букатюк за виготовлену домашню кров’янку.

Волонтер БФ «Свобода. Гідність. Перемога» Іван Степник особисто висловлює ширу подяку начальникові відділу культури РДА Олександрові Зварчуку, приватним підприємцям: Вікторові Баюрчаку, Галині Монастирецькій та Сергієві Штогрину, котрі уже 29 поїздок підряд підтримують його і допомагають воякам московсько-української війни на сході України.

Щиро бажаємо благословенних Різдвяних свят. Здоров’я Всім і достатку! В єдності – наша сила!

Зеновія ДРОБАХА,

голова БФ «Свобода. Гідність. Перемога».

Михайло ІВАНОЧКО,

голова наглядової ради БФ

«Свобода. Гідність. Перемога».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/01/novyj-rik-na-peredovij-volontery-z-vojinamy/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2019/01/Свобода.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.