Газета по-надвірнянськи
 

Передноворічний гумористичний батл

11 січня 2019, 13:22 | Рубрика: Ми - українці Версія для друку Версія для друку 75 переглядів

28 грудня молодь Надвірнянщини підбивала підсумки року в рамках молодіжного шоу «Хто кращий?». Це – не стандартний конкурс, його мета – не створювати молоді умови для «боротьби на сцені», а прагнення вдосконалюватися, вийти за рамки і не боятися бути собою. Учасники під час гри допомагають один одному, а не змагаються. А також – це ще одна можливість спілкування молоді з різними інтересами і різного віку між собою.

Гумористичний батл хлопців і дівчат відбувся за сприяння голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака. Серед поважних членів журі – депутат обласної ради Михайло Іваночко, міський голова Зіновій Андрійович, голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин, ветеран війни письменник Борис Гошко, працівник Гвіздського СБК Світлана Ців’юк та директор клубу НГВ «Нафтовик» Наталія Байдак.

У ньому взяли участь не просто команди, а представники молодіжних організацій району, зокрема, команда дівчат – Пласт Станиця Надвірна «Нескорені», учениці Битківської ЗОШ «Інфініті», Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вихованки молодіжного товариства «Агапе» команда «Базар», хлопці – учні Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 команда «Тигри» та Молодківської ЗОШ І-ІІІ ст. команда «360».

Розпочали захід із креативного привітання гумористичного змісту, але з патріотичним підтекстом. Усі учасники (і хлопці, і дівчата) намагалися донести до глядачів, що, незважаючи на різні інте­реси та захоплення, чи ти крутий спортсмен, а чи затята інтелектуалка, всі є українцями, готовими стати на захист рідної держави. Молодь дякувала захисникам за мирне небо Надвірнянщини.

Радісна, весела й патріотична атмосфера панували під час шоу, особливо розважилися вболівальники і, можливо, хтось із глядачів зумів на годинку відійти від щоденних турбот і щиро посміхнутись. Юнаки та юнки змагалися за першість у різних конкурсах, насамперед, продемонстрували вокальні і хореографічні дані, показали інтелектуальну міць, довели до лускання гудзиків на пузі дотепністю своїх жартів, а також креативно проявили свій погляд на соціальні проблеми в Україні. Всі учасники продемонстрували неабиякий драйв, тож усі є фіналістами.

Про шоу своїми враженнями поділилися члени журі. Депутат обласної ради Михайло Іваночко побажав молоді бути гідними українцями і прагнути кращого для своєї нації. Грошову винагороду від нього отримала команда дівчат «Інфініті» із Биткова. Також приємні побажання та сподівання на нове шоу висловили Світлана Ців’юк і Наталя Байдак. Депутат міської ради Олег Туєшин подякував за гідну гру дівчатам команди «Нескорені», які представляли організацію Пласт Станиця Надвірна. Своїм почуттям гумору поділився міський голова Зіновій Андрійович.

Уже вдруге піцерія «Віртуозо» дає можливість учасникам безкоштовно відсвяткувати за смачною піцою. Організатори проекту дякують адміністрації закладу за підтримку розвитку молоді в районі. Велика подяка за інформаційну підтримку Володимирові Питлюку, Зеновії Дробасі та ТРК «Надвірна». Беріть участь у молодіжному шоу «Хто кращий?» і будьте собою!

Вікторія ТОРЕС,

член НСЖУ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!