Газета по-надвірнянськи
 

Президент Олег Ляшко відновить смертну кару для корупціонерів та держзрадників

25 січня 2019, 14:55 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 12,897 переглядів

Лідер РПЛ представив свою передвиборчу програму відродження України

Олег Ляшко йде у президенти. Його кандидатуру одноголосно підтримали півтори тисячі делегатів ХХІІ з’їзду Радикальної партії, які зібралися у Києві з усіх куточків України. Львівські вчителі, маріупольські волонтери, черкаські фермери, рівненські лікарі, митці та люди з інвалідністю – побажали лідеру РПЛ перемоги на виборах 31 березня.

ляшко

«Для мене президентські повноваження – не самоціль, а інструмент, за допомогою якого я наведу в Україні порядок. Ви забудете, як про страшний сон, про кредити, бомжування і приниження, про розвал економіки та заробітчан. Ми самодостатня країна, де люди можуть жити достойно», – заявив Олег Ляшко.

На з’їзді політик представив свою передвиборчу програму – План Ляшка з подолання бідності та відновлення економіки шляхом підтримки національного виробника. «Перше і ключове – це зниження податків для національного бізнесу. Модернізація нашої промисловості й основних фондів, щоб ми менше платили за газ і отримували більшу заробітну плату. Підтримка середнього класу – українців, які самі зароблятимуть і яким не заважатиме держава. У людей повинні бути гроші, щоб купувати хліб із маслом, м’ясо, холодильник і телевізор, одяг та іграшки своїм дітям. Тому план Ляшка – купуй українське, плати українцям, поважай українців!», – пояснив кандидат у президенти.

Програмну промову Олега Ляшка перервало скандування: «Олег Ляшко – народний президент!».

Відкрила з’їзд учителька Олега Ляшка з Яблунівської школи-інтернату на Чернігівщині Галина Іванівна Архипенко. Каже, Олег Ляшко змалечку був лідером для одноліток та мав повагу серед учителів. Політик пригорнув жінку до себе і подякував їй за турботу: «Ми маємо зробити так, щоб у наших дітей була краща доля тут, у рідній Україні, щоб кожний так, як я – із дитячого будинку, з інтернату міг реалізувати себе у житті», – емоційно промовив політик.

Також Олег Ляшко пообіцяв відновити смертну кару як тимчасовий надзвичайний захід проти корупції, державної зради і тероризму.

«На Хрещатику треба розстріляти 10 корупціонерів і тоді інші не наважаться брати хабарі. Хочу сказати всім корупціонерам: я знайду вас із-під землі разом із вашими офшорами та майном. У вас є два місяці! Або ви зараз повернете все награбоване народу, або після президентських виборів матимете справу зі мною!», – попередив лідер РПЛ.

Підтримала і благословила коханого чоловіка на перемогу дружина Олега Ляшка Росіта. Вона закликала українців добре подумати перед тим, як робити доленосний вибір 31 березня, адже він визначить долю країни на наступні 5 років. Олег Ляшко подякував дружині за віру та підтримку, які вона дарує йому 21-й рік поспіль, а всім присутнім побажав лише одного: «Вперед – до перемоги!».

Іван Петренко.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!