Газета по-надвірнянськи
 

Спільно вирішити проблеми громади

25 січня 2019, 14:21 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 111 переглядів

Новий 2019-й лише набирає обертів, а в Ланчинській ОТГ невпинно продовжують працювати над розв`язанням актуальних соціально-економічних проблем.

На початку січня Ланчинський селищний голова ОТГ Володимир Попович офіційно зустрівся з головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком, щоб обговорити шляхи вирішення питань, зокрема, капітального ремонту центральної вулиці автомобільної дороги загального користування Делятин – Раківчик, а також автошляхів комунального і місцевого значення.

Йшлося, зокрема, про ремонт й обслуговування дороги обласного значення Богородчани – Ланчин на ділянці села Середній Майдан – селища Ланчин; виділення коштів на завершення виготовлення проектно-кошторисної документації «Нове будівництво каналізаційних мереж у селищі Ланчин»; налагодження роботи поліцейської станції.

Як зауважив Володимир Попович, нині у громаді нараховується 11600 жителів, тому прагнемо, щоб поліцейські працювали в ОТГ без виїзду до району. Для цього в адміністративному центрі – Ланчині створили всі необхідні умови: виділили 2 кабінети, провели інтернет, придбали комп`ютери. Тепер залишається, щоб райвідділ поліції забезпечив кадрами, а також транспортом, пальне для якого, за словами очільника селищної ради, виділятимуть за кошти ОТГ.

Голова виконавчої влади Прикарпаття запевнив, що порушені під час зустрічі проблемні питання Ланчинської громади врахують у заходах цьогорічної Програми соціально-економічного та культурного розвитку області.

Водночас керівник об`єднаної громади Володимир Попович наголосив, що Олегові Гончаруку попередньо надіслано офіційного листа з метою фінансового сприяння у проведенні дрібного ремонту й обслуговування дороги, щоб уможливити автомобільне сполучення і відновлення автобусного маршруту нещодавно приєднаних до Ланчинської ОТГ сіл Середній Майдан, Вишнівці, Глинки, щоб забезпечити їх жителям доступ до адмінцентру ОТГ. Якщо вдасться реалізувати задум, то це стане реальним «проривом» у світ, насправді, із величезним потенціалом цих трьох сіл, які, на жаль, почали набирати ознак депресивності і напівзабутості. Нагадаємо, проблема відновлення такого автобусного маршруту не піддавалася успішному розв`язанню на районному рівні протягом тривалого часу.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!