Газета по-надвірнянськи
 

Свято Маланки

25 січня 2019, 14:06 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 161 переглядів

Нещодавно ми організували і провели театралізоване дійство «Свято Маланки» з активними користувачами бібліотеки. З вечора і до самої ночі ходили селом, де нас запрошували від хати, до хати.

Гаврил2

Там ми щедрували, співали обрядові пісні-щедрівки, танцювали і жартували. Компанію супроводжували Маланка, в яку переодягнули молодого хлопця Романа Мельника; Василь – Валентина Сідляр; дідо – Наталія Сідляр; медсестра – Оксана Романюк; жінка – Марія Пилип’як; циганки – Світлана Макарська, Вікторія Куєвда та Наталія Шевченко; ангел – Владислава Куєвда; циган – Ярослав Макарський; щедрувальник – Софія Демчук, коза – Віктор Федюк.

Під орудою музичного керівника Романа Мельника звучали коляди у виконанні цих персонажів «Старий рік минає», «В місті Вифлеємі», «Витай, Ісусе, з Пречистої Діви, зроджений» та пісня «Коза» і «Ой чи є, чи нема пан господар дома».

Театралізоване дійство вдалося на славу, дітям дуже сподобалося, а господарі, до яких ходила Маланка, запрошували ще на другий рік. 20 січня зі своєю Маланкою брали участь у розколяді у Переріслянській ОТГ.

 Марія МЕЛЬНИК,

завідувачка Гаврилівської

бібліотеки Переріслянської ОТГ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!