- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Свято Маланки

Posted By Модератор On 25.01.2019 @ 14:06 In Свята | No Comments

Нещодавно ми організували і провели театралізоване дійство «Свято Маланки» з активними користувачами бібліотеки. З вечора і до самої ночі ходили селом, де нас запрошували від хати, до хати.

Гаврил2 [1]

Там ми щедрували, співали обрядові пісні-щедрівки, танцювали і жартували. Компанію супроводжували Маланка, в яку переодягнули молодого хлопця Романа Мельника; Василь – Валентина Сідляр; дідо – Наталія Сідляр; медсестра – Оксана Романюк; жінка – Марія Пилип’як; циганки – Світлана Макарська, Вікторія Куєвда та Наталія Шевченко; ангел – Владислава Куєвда; циган – Ярослав Макарський; щедрувальник – Софія Демчук, коза – Віктор Федюк.

Під орудою музичного керівника Романа Мельника звучали коляди у виконанні цих персонажів «Старий рік минає», «В місті Вифлеємі», «Витай, Ісусе, з Пречистої Діви, зроджений» та пісня «Коза» і «Ой чи є, чи нема пан господар дома».

Театралізоване дійство вдалося на славу, дітям дуже сподобалося, а господарі, до яких ходила Маланка, запрошували ще на другий рік. 20 січня зі своєю Маланкою брали участь у розколяді у Переріслянській ОТГ.

 Марія МЕЛЬНИК,

завідувачка Гаврилівської

бібліотеки Переріслянської ОТГ.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/01/svyato-malanky/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2019/01/Гаврил2.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.