- Народна Воля - http://volya.if.ua -

У Ланчинській громаді відбувся флешмоб «Колядуймо разом»

Posted By Модератор On 25.01.2019 @ 13:49 In Фестивальне | No Comments

Уже за доброю традицією у Ланчині та Добротові і вперше у Середньому Майдані, які входять до Ланчинської селищної ради ОТГ, відбувся флешмоб «Колядуймо разом». Проведення такої акції спрямовано на популяризацію і збереження традицій відзначення Різдвяних свят та найголовніше – об’єднання громади.

ланчин1 [1]

Захід у парафіяльному храмі Воздвиження Чесного Животворящого Хреста у Середньому Майдані розпочався із благословення о. Андрія Лучина. Присутніх приємно по-християнському дивували своїми виступами парафіяльний хор церкви, народні аматорські колективи «Дума» с. Середній Майдан (керівник – Богдана Кінаш) та с. Вишнівці (кер. Уляна Семенишин), учителі Середньомайданського ліцею (кер. Марія Круль – на світлині). Особливо всіх зачарував спів молодіжної вокальної формації «Просто неба» (кер. Богдана Кінаш – на світлині), які професійно виконали колядки «Пречистая Діва», «Щедрик», «Різдвяна ніч», «Що то за предиво». Голова Ланчинської селищної ради ОТГ Володимир Попович наголосив, що сила громади в єдності і тільки спільними зусиллями зможемо вибороти краще майбутнє. Також середньомайданців колядками та віншуваннями привітали працівники апарату селищної ради, її відділу культури й освіти. Свято закінчилося виконанням загальної коляди «Добрий вечір тобі» та Державного гімну.

Ланч2 [2]

У Добротові учасників Різдвяного дійства потішили учні місцевої гімназії, які вміло відтворили традиційний вертеп та колядки. Родзинкою стала старовинна коляда у виконанні вчителів гімназії та сучасна – хору УПЦ церкви Положення поясу Пречистої Діви Марії про теперішні події духовного життя в Україні. Щиро віншували їх Володимир Попович, виконуючий обов’язки старости Михайло Мельник та парох УГКЦ св. Володимира і Ольги о. Роман Гринів.

У Ланчині учасників флешмобу привітав вертеп гімназії «З колядою в кожній хаті», старша група закладу дошкільної освіти (ясла-садочок) «Ромашка», ліцею ім. Юрія Шкрумеляка, які, окрім традиційних різдвяних вітань, виконали колядки на польській та німецькій мовах. Із привітальними словами звернулися голова ОТГ Володимир Попович та священик УПЦ Архистратига Михаїла о. Тарас Щербатюк. Під супровід фахівців музичної школи та їхніх вихованців пролунали спільні коляди «Бог предвічний», «Добрий вечір тобі» та «З колядою ідем».

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/01/u-lanchynskij-hromadi-vidbuvsya-fleshmob-kolyadujmo-razom/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2019/01/ланчин1.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2019/01/Ланч2.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.