Газета по-надвірнянськи
 

Зеленських школярів потішив Миколай

11 січня 2019, 12:37 | Рубрика: Вдячність Версія для друку Версія для друку 62 переглядів

Традиційно 19 грудня українці відзначали свято Миколая. Цього дня хочеться вірити у дива як дорослим, так і дітям, котрі очікують на подарунки від Святого. Завітав він і у стіни Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст.

Святкування розпочалось із виховного заходу для найменших школярів, який підготувала та провела учитель початкових класів Ольга Косюк зі своїми вихованцями. Діти віншували Миколая віршами та піснями, обіцяли поводитися слухняно, гарно вчитися, допомагати дорослим. Миколай, роздаючи подарунки, бажав учням рости милосердними, робити добро.

Потім школярі попрямували в церкву на урочистості, де вкотре парох нашої церкви св. Димитрія отець Володимир Андрусяк благословив усіх теплими вітальними словами, прищеплюючи маленьким серцям духовні цінності, християнську мораль.

До слів привітань шкільній родині додались і приємні солодкі подарунки, якими завдяки злагодженій роботі дирекції школи та директора Тараса Дем’янчука забезпечено кожного учня школи з 1 по 11 класи. Це стало можливим за сприяння наших спонсорів, які з року в рік не забувають про нас і дарують радість дитячим серцям. Дякуємо всім за підтримку та надані кошти, а саме: Андрієві Остап’юку, Іванові Пирожуку, Іванові Шпинті, Катерині Кузюк, Назарію Лопатчуку, Андрієві Корчуку, Василеві Ткачуку, Романові Кузюку, Дмитрові Осташуку, Михайлові Литвинюку, Павлові Кузюку, Ярославові Кузюку, Петрові Філюку, Світлані Березовській, Василеві Осташуку, Ігорю Осташуку, Володимирові Клюшті, а також постійному меценату школи депутатові обласної ради Русланові Осташуку. Завдяки Вам кожен школяр Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст. зміг відчути свято вповні.

Ігор ОСТАШУК,

учитель Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!