Газета по-надвірнянськи
 

25-а сесія районної ради

22 лютого 2019, 13:15 | Рубрика: У районній раді Версія для друку Версія для друку 105 переглядів

Вчора, 21 лютого, відбулася 25-а сесія районної ради.

За пропозицією голови районної ради Івана Гурмака депутати і учасники сесії вшанували хвилиною мовчання душі загиблих Героїв Небесної Сотні і переглянули короткий відеосюжет з хронікою подій 18-20 лютого 2014 року на київському Майдані. Скорботно звучала пісня «Плине кача по тисині».

Дівочий квартет церковного хору «Фіміам» під керівництвом Марії Рудяк церкви Покрови Пресвятої Богородиці у мікрорайоні на вул. Руднєва у Надвірній виконав патріотичні пісні. У подяку учасники і керівник церковного хору отримали квіти та книги Бориса Гошка, Євгена Луціва та Ірини Яцури, видані у рамках районної програми з книговидавництва.

Голова районної ради Іван Гурмак привітав із днем народження депутатів і керівників організацій та установ, а також спільно з головою РДА Олександром Кенізом вручив Грамоту обласної ради   за активну участь у процесах українського державотворення та ювілейну відзнаку з нагоди 100-річчя створення Західноукраїнської Народної Республіки методисту комунального закладу культури «Переріслянський центр культури і дозвілля» Ользі Багрійчук. Такої ж Грамоти і відзнаки за активну державницьку позицію удостоєні отець храму Параскеви П`ятниці с. Фитьків Іван Качанюк та громадський активіст-ветеран Михайло Плитус із Пнів`я (їм ці нагороди вручать згодом).

Після депутатських запитів і звернень про свою роботу за 2018 рік прозвітував голова районної ради Іван Гурмак. Сесія обговорила і прийняла відповідні рішення з питань про звіт голови райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2018 рік, про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 № 460-17/2017 «Про районний бюджет на 2018 рік», а також про звіти голови РДА «Про виконання районного бюджету за 2018 рік» та про виконання повноважень, делегованих районною радою, і районних цільових Програм, затверджених районною радою, про що доповідали перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук і начальник управління фінансів РДА Леся Свідрак.

Усього на сесії обговорено понад три десятки питань.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!