- Народна Воля - http://volya.if.ua -

27-а сесія обласної ради

Posted By Модератор On 22.02.2019 @ 13:16 In В обласній раді | No Comments

У п’ятницю, 15 лютого ц. р., відбулося перше пленарне засідання 27-ї сесії обласної ради сьомого демократичного засідання. Перед початком її роботи перший заступник голови обласної ради Василь Гладій та голова обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Олег Гончарук вручили прикарпатцям державні й обласні відзнаки.

До порядку денного за рекомендацією президії обласної ради включено 28 питань, у т. ч. 2 проекти рішень, озвучених безпосередньо на пленарному засіданні. Реагуючи на актуальні соціально-економічні питання, обласна рада прийняла два звернення до центральних органів влади. Вони стосуються врегулювання організації вантажних перевезень сільськогосподарської продукції АТ «Укрзалізниця» та перспективи розвитку залізничних станцій на території Івано-Франківської області, а також необхідності якнайшвидшого прийняття проектів Законів України № 9518 та № 9519, спрямованих на створення умов для доступності придбання автомобілів громадянами України.

Опісля депутати заслухали звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області за 2018 рік і затвердили відповідну програму на 2019 рік.

Ключовими питаннями сесійного засідання стало прийняття рішень «Про затвердження розподілу коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2019 рік» та «Про фінансування правоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2019 році». Перед депутатським корпусом виступив прокурор області Олександр Стратюк, який поінформував про результати роботи органів прокуратури за 2018 рік. Депутати заслухали інформацію начальника управління з питань цивільного захисту ОДА Володимира Стебницького про стан і готовність системи цивільного захисту до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій воєнного характеру. Водночас прийняті рішення про внесення змін до чотирьох обласних програм та підтримано низку питань, які регулюють майнові і земельні відносини.

Друге пленарне засідання 27-ї сесії обласної ради відбудеться у п’ятницю, 1 березня, о 10-й год., а засідання президії обласної ради – 26 лютого о 14-й год.

Інф. прес-служби обласної ради.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/02/27-a-sesiya-oblasnoji-rady/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.