Газета по-надвірнянськи
 

Договір оренди не продовжили

1 лютого 2019, 13:07 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 89 переглядів

На обговорення ХХХ позачергової сесії міської ради, що відбулася 24 січня н. р. о 17-й год. і тривала майже дві години, винесли два питання про два договори оренди на вул. Княгині Ольги, 9 у Надвірній: цілісного майнового комплексу котельні для надання послуг теплопостачання споживачам центральної частини міста та приміщення центрального теплового пункту (ЦТП) площею 335,4 кв. м. для виробничо-комерційної діяльності. В обох випадках орендарем є ТзОВ «Струмок».

Із цих питань доповідав начальник юридичного відділу міської ради Ярослав Дем`янчук. Він поінформував депутатів про основні проблемні моменти, зауваживши, що питання попередньо вивчала й ухвалила проект рішення постійна профільна депутатська комісія міської ради. Серед основних причин, що спонукали депутатів порушити питання оренди цього підприємства, виокремлено три. Це – невиконання умов договору; заборгованість орендної плати (замість повної, із врахуванням індексації, у майже 75 тис. грн. ТзОВ «Струмок» платить щомісячно …8 тис. грн.); забруднення навколишнього середовища.

Свою позицію висловили Богдан Зеленчук, Роман Мажак, Володимир Монастирецький, Мирослав Гнідик, Василь Будзак, Тарас Угринчук та інші депутати міської ради. ТзОВ «Струмок» представляла адвокат Христина Кондур, яка, відповідаючи на запитання депутатів, зауважила про намір «Струмка» захищати вкладені у підприємство кошти (понад 10 млн. грн.) у судових органах і лише після рішення суду сплатили всю заборгованість. Водночас і одна, і друга сторони не оминули увагою і подальшу долю майже двох сотень підприємців у приміщеннях торгових центрів «Наш край», «Копійочка» та інші після непродов-ження оренди ЦМК котельні.

Із проблемного питання висловився і Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович. Він підтримав проект рішення і дорікнув представнику ТзОВ «Струмок», що, мовляв, говорять про спів-працю і водночас все оскаржують у господарському суді.

Голосування почали на другій годині роботи сесії. Згідно з результатами волевиявлення вирішено:

1. Не продовжувати із ТзОВ «Струмок» договір оренди цілісного майнового комплексу котельні від 16 серпня 2010 р., термін дії якого закінчується 30 квітня 2019 р., та договір оренди приміщення центрального теплового пункту (ЦТП) загальною площею 335,4 кв. м від 1 лютого 2011 р., термін дії якого закінчується 30 квітня 2019 р., оскільки це нерухоме майно необхідне для потреб комунальних підприємств територіальної громади міста Надвірна, а також для потреб комунального господарства об’єднаної територіальної громади, яку мають створити із центром у м. Надвірна у відповідності до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

2. Вважати припиненою дію (чинність) договору оренди цілісного майнового комплексу котельні від 16 серпня 2010 р. із ТзОВ «Струмок», після закінчення строку, на який його укладено (після 30 квітня 2019 р.). та дію (чинність) договору оренди приміщення центрального теплового пункту (ЦТП), загальною площею 335,4 кв. м від 1 лютого 2011 р. із ТзОВ «Струмок», після закінчення строку, на який його укладено (після 30 квітня 2019 р.).

3. Зобов’язати ТзОВ «Струмок» до 31 травня 2019 р. повернути Надвірнянській міській раді орендоване нерухоме майно за актом приймання-передачі.

За обидва проекти рішення проголосувала переважна більшість депутатів міської ради. На цьому сесія завершила свою роботу.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!