Газета по-надвірнянськи
 

І навчали, і перевіряли

8 лютого 2019, 12:28 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 81 переглядів

28 січня у Надвірній відбулося перше комплексне профілактичне навчання правилам пожежної безпеки і перевірка протипожежного стану житлових будинків.

Згідно з прийнятим розпорядженням райдержадміністрації № 12 від 11 січня 2019 р. «Про організацію навчання населення правил пожежної безпеки і перевірки протипожежного стану житлових будинків жителів населених пунктів району» та графіком організації навчання населення правилам пожежної безпеки і перевірки протипожежного стану житлових будинків жителів населених пунктів Надвірнянського району (на основі проведеного аналізу пожеж, які торік виникли у районі), спільно із секретарем і депутатами міської ради, фахівцями Надвірнянського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз», філії АТ «Південна» ПАТ «Прикарпаттяобленерго», працівниками поліції Надвірнянського відділу поліції ГУНП, спеціалістами управління соціального захисту населення РДА проведено комплексне профілактичне навчання населення правилам пожежної безпеки, перевірено протипожежний стан житлових будинків жителів Надвірна.

Звертали увагу на ті обійстя, де мешкають одинокі літні люди, інваліди і багатодітні родини, а також молодим матусям нагадували, що не можна залишати дітей без нагляду, адже багато пожеж трапляються саме з вини неповнолітніх, які через незнання і невміння не можуть дати собі раду за певних обставин. Людям у будинках та, навіть, на вулицях роздавали застережливі листівки, проводили профілактичні бесіди з метою запобігання пожеж у холодну пору року.

Андрій МОЧЕРНЯК,

начальник райвідділу УДСНС області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!