Газета по-надвірнянськи
 

Мисливська таксація на теренах ДП «Надвірнянський лісгосп»

22 лютого 2019, 12:11 | Рубрика: Природа Версія для друку Версія для друку 52 переглядів

Щорічно після закінчення сезону полювання на диких тварин обліковують їх чисельність із метою проведення оцінки ефективності ведення мисливського господарства на підприємстві.

звірі

Облік мисливської фауни здійснюють методом шумового прогону на пробних площах або методом дворазового картування слідів, у гірській частині угідь часто використовують маршрутний метод, тобто облік тварин за слідами на снігу.

У місцях скупчення тварин біля підніжжя гір, схилів, біля кормушок та на підгодівельних площадках облік здійснюють візуальним методом. Також використовують анкетно-опитовий метод обліку.

12 лютого ц. р. на теренах ДП «Надвірнянський лісгосп» проведено таксацію мисливської фауни. В обліку чисельності диких тварин взяли участь працівники лісової охорони, єгерської служби підприємства, представники держінспекції області і громадської організації.

На підставі результатів таксації проведуть оцінку діяльності ведення мисливського господарства на підприємстві, визначення динаміки чисельності тварин, норм відстрілу звірини на наступний мисливський сезон.

ДП «Надвірнянський лісгосп».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!