- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Небесному Легіону – вічна слава

Posted By Модератор On 22.02.2019 @ 13:58 In Нація,Тема дня | No Comments

воїни [1] 

Цієї середи, 20 лютого, Україна вшанувала світлу пам’ять полеглих Героїв Небесної Сотні, яких у центрі Києва жорстоко і цинічно вбила тодішня злочинна влада на чолі з Януковичем. Ця рана на тілі української державності кровоточить уже п’ятий рік. Дотепер так і не отримано чітких відповідей і не засуджено тих винуватців, які вбивали, стріляли, знущалися, віддавали накази на знищення цвіту української нації.

Пом’янули Ангелів Небесного воїнства і в Надвірній. Щирі молитви до Творця звернуло численне духовенство Надвірнянщини під орудою деканів Надвірнянських Українських церков греко- католицької Андрія Бакоти і православної Олега Траска.

отці [2]

Пригадавши ті буремні дні, депутат обласної ради, волонтер, учасник Революції Гідності Василь Сенатович із болем поділився теперішньою ситуацією у суспільно-політичному житті.

– П’ять років тому нам заздрили, нами милувався світ, українці з цілого світу зліталися на Майдан, щоб допомогти визволитися від тої нечисті, – емоційно відзначив він. – Так що ж сталося за п’ять років? Хіба ми сподівалися, що «беркутня» знову активістів, добровольців ставитиме обличчям в асфальт, хіба ми сподівалися, що на екранах телевізорів побачимо оту всю нечисть Шуфричів-Муфричів, вони навіть воскресили тих політичних трупів Медведчуків, які є вже їх політичними партнерами, – відзначив націоналіст. Василь Сенатович зачитав власного вірша, де, зокрема, є такі рядки:

«В останній бій нас сотники скликали,// Відкрилось небо, зійшов туман,// Неначе нам святі зійшли,// Ангели скликали киян».

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович виокремив, що в одну мить Небесна Сотня стала вартовою всього українського народу. – Вшановуємо подвиг тих, котрі повели за собою суспільство, котрі, подолавши страх, пішли на озброєного ворога і показали, що українська ідея сильніша за кулі. Герої Небесної Сотні померли, захищаючи фундаментальні цінності: свободу, права людини, повагу, свободу думки і слова. Також міський очільник закликав згадати про всіх, котрі віддали своє життя впродовж останніх років.

– У ці лютневі дні минає ще одна скорботна дата – 4-ті роковини боїв за Дебальцевський плацдарм, якому передувала тривала оборона і запекла битва, що змінила хід російсько-української війни.

вояки [3]

Провідний методист РБК Ганна Халак, зачитавши поіменно загиблих учасників Революції Гідності із Прикарпаття, оголосила хвилину мовчання за всіма борцями та воїнами Української держави. Увись зринули білі кульки, символізуючи світлі душі Героїв.

білі-кульки [4]

Голови районної ради Іван Гурмак та РДА Олександр Кеніз і міський голова Зіновій Андрійович зі своїм заступником Олегом Йосипенком поклали квіти і запалили лампадки біля стели Героїв Небесної Сотні.

Цей день повинен служити для всіх нас нагадуванням, що у 2014-му почався відлік нового державотворення, але ще дотепер Україна не може стати на той шлях розвитку, за який боровся Євромайдан. Вірмо, що ще слава нашої держави пануватиме у світі, а на Донбасі відновиться мирне і спокійне життя.

Наш кор.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/02/nebesnomu-lehionu-vichna-slava/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2019/02/воїни.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2019/02/отці.jpg

[3] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2019/02/вояки.jpg

[4] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2019/02/білі-кульки.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.