Газета по-надвірнянськи
 

Попри зростання, епідпоріг не перевищено

8 лютого 2019, 13:14 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 607 переглядів

До календарної весни, як мовиться, рукою подати, а респіраторно-вірусні інфекції не здаються перед шаленим опором широкого асортименту медпрепаратів та потужних зусиль залишатися здоровими.

Лише за минулий тиждень на ГРВІ занедужало 148 краян, серед яких четверо грипували, зазначив завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень Надвірнянської філії ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» Любомир Клим`юк. Приміром, протягом одного дня, 5 лютого, гостра вірусна інфекція «атакувала» 77 жителів району.

Минулого тижня призупинили, а цього тижня вже відновили навчання у Пнівській ЗОШ І-ІІІ ст. і Прикарпатському військово-спортивному ліцеї-інтернаті. До кінця цього тижня продовжили призупинення навчання у Делятинському ліцеї № 2, уточнив Богдан Клим`юк, а учні Чорнопотоківського та Делятинського ліцеїв № 1 із 6-го лютого пішли на вимушені канікули заради збереження здоров`я. І це цілком справедливо. Адже, коли йдеться про право на освіту і право на здоров`я, то здоров`я завжди важливіше за освіту.

За словами Любомира Клим`юка, епідпоріг із захворювання ГРВІ не перевищено, хоча сама недуга набирає обертів. Водночас із терен району не відступає кір, що небезпечний своїми ускладненнями. У січні нинішнього року зареєстровано 36 випадків, у когорті яких на кір заслабла 21 дитина до 17 років.

Медичні працівники застерігають краян від самолікування і закликають дбайливо відноситися до здоров`я свого та близьких.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!