- Народна Воля - http://volya.if.ua -

«Президентські вибори – це перший удар по системі», – Юрій Дерев’янко

Posted By Модератор On 22.02.2019 @ 13:44 In Передвиборна агітація | No Comments

П Е Р Е Д В И Б О Р Н А   А Г І Т А Ц І Я

Вибори – єдиний шанс бути почутими! Переконаний кандидат у Президенти від партії «ВОЛЯ», народний депутат України Юрій Дерев’янко. Днями він відвідав Івано-Франківськ, аби вкотре нагадати людям, які прагнуть змін, що боротися зі старою системою, яка не чує українців, продовжуючи їх грабувати та зраджувати, немає сенсу. Потрібно створювати нову.

дерев [1]

«Є два ризики – це агресор Путін і олігархічна система, яку ми маємо. І ця система нищить Україну не менше, ніж агресія. Щороку Україна втрачає 250-300 тисяч громадян України. Вибори для системи – це найбільший ризик. Адже це формування влади, яка може або зберегти цю систему, або зруйнувати її. Ми маємо йти на вибори для того, щоб отримати владу і владою знищити цю систему», – говорить кандидат у Президенти.

Є у Дерев’янка і чіткий, а головне – реальний план змінити систему. Це забрати в олігархів монополію на владу, політику, економіку та ЗМІ.

«Це є ті стовпи, на яких тримається весь олігархат. Ця вся система. І лише маючи владу, ми це зробимо дуже швидко. Президентські вибори – це буде перший удар по їх системі. І другий удар– парламентські вибори», – говорить нардеп.

Тож кандидат у Президенти закликав українців йти на вибори, щоб отримати владу і знищити цю систему усім разом.

засід [2]

Тим часом усе більше людей, які хочуть жити у своїй країні, долучаються до команди «ВОЛІ» Юрія Дерев’янка.

«Систему потрібно міняти вже давним давно. Я пережив дві революції – нічого з того не вийшло. Ми всі разом змінимо цю країну. Ми для того і тут, щоб змінити. Щоб тут жили наші діти та онуки», – говорить прикарпатець Володимир.

«Юрій Дерев`янко – чесна та справедлива людина, яка хоче змін у державі, аби боротися з тою корупцією та олігархатом задля кращого майбутнього для нашого народу», – каже жителька Прикарпаття Марія.

Головними ж ідеями програми Юрія Дерев’янка є мораторій на перевірки бізнесу до проведення ліберальної податкової реформи, розмитнення авто за 10%, право на захист за допомогою вогнепальної зброї, 50% жінок – у владу. А ще: орієнтація на цифрову економіку та IT-сектор, переведення всіх державних реєстрів на систему блокчейн, повернення заробітчан, безкоштовний інтернет по всій Україні, збереження довкілля та захист тварин.

Прес-служба народного депутата України,

одного з лідерів партії «Воля», кандидата у Президенти

України Юрія Дерев’янка.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/02/prezydentski-vybory-tse-pershyj-udar-po-systemi-yurij-derevyanko/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2019/02/дерев.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2019/02/засід.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.