Газета по-надвірнянськи
 

Розколяда по-назавизівськи

15 лютого 2019, 12:48 | Рубрика: Фестивальне Версія для друку Версія для друку 59 переглядів

Минулої неділі у селі Назавизів Надвірнянського протопресвітеріату Коломийської єпархії УГКЦ відбувся непересічний, як для цього села, захід – Назавизівська Розколяда. У вщерть перепов­неному залі місцевого сільського будинку культури зібралися і дорослі, і малі, щоб разом колядою подякувати Ісусу Христу за Його прихід на землю.

Перед початком Розколяди до присутніх звернувся о. Василь Штангрет, який від імені отця-пароха Романа Іванківа і від себе привітав у залі глядачів та учасників концерту. З теплими словами до глядачів звернулися ведучі Оксана Колінковська (завідувач Назавизівського клубу) та Назарій Глуханюк, які й розпочали свято. Усіх, котрі завітали на свято, порадували розмаєм стародавніх колядок, що побутують в нашому краї, та сучасними колядками:

тріо священиків УГКЦ о. Василя Штангрета, о. Юрія Боєчка та о. Михайла Луканюка; вокальний дитячий колектив Назавизівського клубу; танцювальний колектив дівчат із парафіяльної спільноти «Чисті серця»; хор «Милосердя»; виконавець Анастасія Вальчук; хор «Жива надія»; чоловічий парафіяльний квартет у складі Юрія Іваночка, Василя Гаврищука, Любомира Божака, Володимира Полатайка; молодь із парафіяльної спільноти. яка підготувала «Маланку»; колектив дівчат (гості із сусіднього села Мирне), які прибули на свято у супроводі о. Василя Кугутяка.

Із подячним словом до присутніх звернувся Назавизівський сільський голова Василь Мацелик, який висловив слова вдячності всім тим, котрі долучилися до свята, а також всім, хто не полінувався на нього прийти. Наприкінці весь зал під акомпанемент троїстих музик, які вийшли на сцену, заколядував «Нова радість стала», та так чудово, що звуки коляди, напевно, линули аж до небес. На такій радісній ноті всі присутні, колядуючи під музичний супровід, вирушили до парафіяльної «живої» шопки, біля якої священики відслужили Молебень до дитятка Ісуса.

Феєричним видалося цьогорічне свято Назавизівської Розколяди, яке стало завершальним акордом різдвяних свят!

Василь ГАВРИЩУК,

учасник Розколяди.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!