Газета по-надвірнянськи
 

У Коломиї фестивалили хор «DEO GLORIA» і тріо «БАРВИ»

8 лютого 2019, 12:54 | Рубрика: Духовність, Фестивальне Версія для друку Версія для друку 61 переглядів

Дитячий церковний хор «DЕО GLORIA» із с. Пнів і вокальне тріо «Барви» Надвірнянської дитячої музичної школи (ДМШ) представили Надвірнянщину 3 лютого на XIV Різдвяному фестивалі «Ой радуйся, земле!» у Коломиї. Під такою назвою у коломийському міському Народному домі традиційно проходить Різдвяний фестиваль, який об’єднує людей співом, котрі прославляють Боже Дитя.

Незмінними організаторами є Катехитична комісія Коломийської єпархії, комісія освіти і виховання єпархії спільно з міським відділом культури.

Цьогоріч, 3 лютого, 26 учасників та колективів виявили бажання долучитися до святкового дійства. Тут звучали як давні українські колядки, так і сучасні. Виступали для глядачів парафіяльні хори, ансамблі та родинні колективи.

Надвірнянський район на цьому фестивалі представили дитячий хор «DEO GLORIA» церкви Непорочного Зачаття Діви Марії с. Пнів (керівник, викладач Надвірнянської ДМШ Іванна Вінтоняк), які зачарували численних глядачів-шанувальників Різдвяного фольклору піснею-колядкою «Вечір» та нагороджені бурхливими оплесками, а також вокальне тріо «Барви» Надвірнянської ДМШ (дир. Тетяна Вишпольська) у складі Софії Баюрчак, Марії Дмитрук та Софії Максим`юк (кер. Олена Сільчук).

Оваціями за виконання колядок «В Вифлеємі чудо-диво» та «Щедрий вечір» зустріли їх жителі і гості писанкової Коломиї.

Організаторів і виконавців нагородили подарунками й пам’ятними дипломами «За творчий підхід у відтворенні української автентичної і звичаєвої культури» та участь в Єпархіальному Різдвяному фестивалі-розколяді «Ой радуйся, земле!».

Голова Катехитичної комісії Коломийської єпархії та Комісії освіти і виховання с. Єремія Іванишин подякувала всім за присутність, зазначивши, що, «якби не було вас, то не було б і цієї радості, яку ми сьогодні переживаємо». Наостанок коломийська громада спільно заколядувала та попрощалася зі сподіваннями знову зустрітися вже на ювілейному XV фестивалі.

Підготував Володимир ПИТЛЮК

за матеріалами прес-служби Коломийської єпархії УГКЦ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!