Газета по-надвірнянськи
 

Зголошуйтесь на контрактну службу

1 лютого 2019, 12:19 | Рубрика: Військо Версія для друку Версія для друку 64 переглядів

Надвірнянський районний військовий комісаріат постійно проводить відбір кандидатів від 18 до 60 років для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України.

служба

Основною перевагою такої служби є стабільне грошове забезпечення та поетапне його зростання, яке значно збільшено вже з цього року. Відповідно до вимоги Міністра оборони України, грошове забезпечення, яке виплачують, починаючи з 1 січня 2019 р., становить від 13 тис. грн. до 25 тис. грн. Також військовослужбовцям-контрактникам гарантують: перспективу на отримання житла; грошову компенсацію за оренду житла (у залежності від складу сім’ї – від 2500 грн.); щорічну матеріальну грошову допомогу – від 10200 грн.; одноразову грошову допомогу після укладення першого контракту: особам рядового складу – 14800 грн.; особам сержантського та старшинського складу – 16700 грн.; забезпечення речовим майном та продовольством; соціальний захист військовослужбовців і членів їх сімей; можливість безкоштовного навчання у навчальних закладах; можливість підписання контракту строком від 6 місяців.

Тільки сильна і професійна армія є гарантом безпеки та свободи нашої держави, нашого народу, наших дітей. Із питань оформлення на військову службу за контрактом, а також вступу у вищі військові навчальні заклади звертатися до Надвірнянського районного військового комісаріату за адресою: м. Надвірна , вул. Шевченка, 96, або за тел. (03475) 2-25-37, 097-648-14-95.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!