Газета по-надвірнянськи
 

Зустріч із письменницею Оксаною Кузів

8 лютого 2019, 13:10 | Рубрика: Творчість Версія для друку Версія для друку 83 переглядів

1 лютого зала центральної районної бібліотеки заледве вмістила прихильників творчості івано-франківської письменниці Оксани Кузів, яка прибула із презентацією нових книг.

У Надвірній вона не вперше презентувала тут свої попередні твори. На черговій зустрічі із надвірнянцями письменниця представила шанувальникам свої дві нові книги: роман «Собача любов» та збірку поезій «Задивлена в небо». Сюжет роману «Собача любов» інтригуючий, розвиток подій тримає у напрузі протягом усього читання – це нерівне кохання вчительки й учня.

Письменниця представила свою книгу, а також зачитала уривки з роману. І звичайно звучали вірші в авторському читанні, які нікого не залишили байдужими. Вірші Оксани Кузів вражають своєю глибиною, відкритістю, простотою, вірою, розумінням людської сутності.

Презентовані на зустрічі книги миттєво розійшлися поміж бажаючих їх придбати. На завершення вдячні слова для письменниці від читачки та розвіртуаленого друга Оксани Кузів Надії Полатайко і подяка від модератора зустрічі директора ЦБС Галини Волошин.

«Кожен вірш, кожне слово має спонукати людину до роздумів..», – пише авторка і завжди дотримується цієї настанови в своїй творчості.

Надвірнянська ЦБС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!