- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Звернення депутатів обласної, районної та міської рад від ВО «Свобода» з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Posted By Модератор On 15.02.2019 @ 14:31 In Новини | No Comments

Брати та сестри українці!

У кожного з нас своя точка відліку з дня, коли розпочався Майдан. Та тим чи іншим чином кожен зробив свій внесок, хтось більший, а хтось менший. Все це стало творцем нової історії становлення Української держави. Зима 2013-2014 року по правді нас змінила, пробудила непоборні почуття Гідності і Свободи.

У ці дні, повертаючись на чотири роки у минуле, пригадаймо, як збирався Надвірнянський майдан, як формувався Штаб спротиву, як організовано вся Надвірнянщина стала невід’ємною частиною революційної боротьби. Одне на всіх прагнення кращого майбутнього гуртувало українців незалежно від вікової категорії чи соціального статусу, ми всі були єдиною нацією!

Скорботні дні Революції Гідності 18-22 лютого 2014-го, коли у Києві на вулицях Грушевського та Інститутській, у Мар’їнському парку від снайперських куль провладних перевертнів загинула понад сотня українських патріотів, навіки викарбуються у пам’яті не одного покоління українців. Уже далеко не сотня, а тисячі наших побратимів і посестер у небесному війську стоять на варті Української незалежності. Серед них і наш земляк – Герой Небесної Сотні Василь Шеремет із Ланчина.

Не маємо права зрадити вимоги Майдану, зрадити віру в краще майбутнє полеглих воїнів, їх прагнення гідно жити у національній та сильній державі. Україна вже не та і назад не повернеться.

У молитві й пошані схилімо голови перед Героями Небесної Сотні, Героями московсько-української війни, котрі віддали свої життя у боротьбі за соборну й незалежну Україну, за ідеали гідності і справедливості…

Нехай твердою буде віра кожного з нас у перемогу над ворогами та розбудову рідної України, в якій добре житимуть усі, а українці – найкраще!

Слава Україні! Слава Героям Небесної Сотні!

З повагою

Михайло ІВАНОЧКО,

депутат Івано-Франківської обласної ради, голова райорганізації ВО «Свобода».

Депутати обласної, районної

та міської рад від ВО «Свобода».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/02/zvernennya-deputativ-oblasnoji-rajonnoji-ta-miskoji-rad-vid-vo-svoboda-z-nahody-dnya-herojiv-nebesnoji-sotni/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.