Газета по-надвірнянськи
 

«Можливі злочини Порошенка може розслідувати лише Парламент через процедуру імпічменту», – Ю. Дерев’янко.

7 березня 2019, 11:59 | Рубрика: Передвиборна агітація Версія для друку Версія для друку 113 переглядів

П Е Р Е Д В И Б О Р Н А  А Г І Т А Ц І Я

Кандидат у Президенти України від партії «ВОЛЯ», народний депутат Юрій Дерев’янко продовжує збір підписів народних депутатів під проектом постанови про початок розслідування можливих злочинів президента Петра Порошенка через процедуру імпічменту. Про це він заявив під час брифінгу в парламенті.

Дерев'янко

Кандидат у Президенти обурився тим, що депутати вирішили дати можливість розслідувати ймовірні злочини Порошенка старій Тимчасовій слідчій комісії (ТСК), яка повністю підконтрольна БПП.

«ТСК не має керувати депутат від Блоку Петра Порошенка, який розслідує факти злочинів заводів Порошенка, чиновників та посадовців, яких призначає президент. І, можливо, що й сам має до цього відношення», – сказав Дерев’янко.

За словами нардепа, об’єктивне і неупереджене розслідування можливе лише, якщо буде зібрано 226 підписів. Адже тоді відбудеться голосування у Верховній Раді і буде створена спеціальна тимчасова слідча комісія зі спеціальними прокурорами та слідчими.

Дерев’янко нагадав, що ще в минулому році він розпочав збір підписів під проектом відповідної постанови.

«Ми збирали підписи, щоб це розслідування розпочалось. Це ст. 111 Конституції. Станом на зараз 70 підписів народних депутатів уже є», – підкреслив Дерев’янко. Він також зауважив, що Верховна Рада України – це єдиний орган, який має право за Конституцією здійснювати таке розслідування. «Ні прокуратура, ні НАБУ, ні СБУ не мають права розслідувати злочини, які стосуються безпосередньо президента Порошенка чи іншого президента», – говорить нардеп.

Дерев’янко переконаний, що український парламент має сказати своє слово, коли з’являється інформація не лише про можливу корупцію, але й стосується можливої державної зради найвищих посадових осіб. Окрім того народний депутат підкреслив, що інформація про злочини в оточенні Порошенка дуже сильно деморалізує військових та всіх українців.

Дерев’янко також закликав усіх народних депутатів підтримати законопроект про імпічмент № 7248.

Нагадаємо, 28 лютого Верховна Рада підтримала постанову про невідкладне розслідування фактів, оприлюднених у ЗМІ, щодо зловживань у ДК «Укроборонпром».

Прес-служба народного депутата України,

кандидата у Президенти України від партії «ВОЛЯ»

Юрія Дерев’янка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!