Газета по-надвірнянськи
 

Христос чекає на кожного з нас

29 березня 2019, 13:50 | Рубрика: Духовність, Тема дня Версія для друку Версія для друку 253 переглядів

хресна-дорога

У неділю, 24 березня ц. р., у Надвірній у мікрорайоні на вул. Ломоносова відбулася Хресна Дорога.

Над стражданнями Ісуса Христа, нашого Господа та Спасителя розважали чисельне духовенство, церковні хори і братства, молодь, учасники АТО, діти, представники влади та силових структур, лікарі, учителі.

Слова молитви, болю, співчуття і каяття за людські гріхи підносили до небесних висот. Те, що вчинив Ісус, неможливо ані описати, ані зобразити: Його жертва – безцінна, Його муки та страждання – незаслужені, Його любов – безмежна. Своїм милосердям Він огортає світ, зокрема, й кожну людину, а ми так поспішаємо відвернутися від Нього, так неохоче приймаємо Його слова науки, так не прагнемо направити своє життя. І так продовжуємо жити у своїх гріхах, у своїх пристрастях, зневірі, завдаючи нових мук і нових страждань своєму Спасителю.

священики

Чимало століть минуло з часу розп’яття Ісуса Христа. А ми і далі, з року в рік, відтворюємо цю найганебнішу сторінку людської історії. Відтворюємо, щоби усвідомити й переосмислити цінність нашого життя, щоб не забути частіше дякувати Тому, Хто знищив смерть, Хто взяв на Свої рамена наші гріхи, Хто відкрив нам двері Небесного Царства. Чи зможемо ми до кінця зрозуміти жертву Ісуса Христа? Він – невинний, без жодної плями гріха, Бог, Творець Всесвіту, кладе Своє життя за кожну людину, щоби ми жили. Але, як жили? Жили новим життям: без гріхів, без нарікань, без підлості та ненависті. Жили з Ним та в Ньому. Досить уже тих гріхів, які ми творимо! Настав час для покаяння, час для всепрощення, час для оновлення та милосердя. Христос чекає на кожного із нас, але чи ми того бажаємо…

Хресний Хід відбувся. Та чи змінилися ми? Чи винесли щось із цієї жертви Ісуса? Живімо так, щоби нам не ставало соромно називатися християнами, щоби ми не опускали очі, коли входитимемо у Храм Божий, усвідомлюючи свою нікчемність і гріховність. Удома, на роботі, серед людей, скрізь гордо виявляймо свою віру, свою любов та свою самопожертву. А Христос не забариться, Він простить, Він витре сльозу, благословить й обдарує всіма необхідними ласками і дарами. Не біймося впустити Його у своє життя…

Хресний Хід завершився у Церкві Трьох Святителів. Отець-мітрат Богдан Михайлина подякував чисельному духовенству та вірним, котрі стали учасниками у Хресній Дорозі, а також усім, котрі спричинилися і допомагали в її організації та проведенні.

Інф. Надвірнянського протопресвітеріату УГКЦ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!