Газета по-надвірнянськи
 

Хто кращий керівник гуртка?

7 березня 2019, 11:56 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 126 переглядів

З метою підтримки талановитих педагогів, стимулювання їх творчої діяльності відділ освіти РДА щорічно проводить конкурси серед працівників закладів позашкільної освіти.

Цього навчального року освітяни активно змагалися під час проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2019».

Керівники гуртків районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді (РЦДТ НПВМ), а також районного еколого-натуралістичного центру (РЕНЦ) представили матеріали за такими напрямами позашкільної освіти: «Керівник гуртків еколого-натуралістичного напряму» (аграрний: рослинницький та тваринницький профілі); «Керівник гуртків художньо-естетичного напряму» (образотворче мистецтво); «Керівник гуртків туристично-краєзнавчого напряму».

Конкурсанти представили власний педагогічний досвід і досягнення у роботі, найоптимальніші методики, форми, моделі освітнього процесу у закладах позашкільної освіти.

За висновком журі першість здобули: Ірина Павлечко (РЕНЦ) у номінації «Керівник гуртків еколого-натуралістичного напряму»; Олена Копчук та Віра Яцурак (РЦДТ НПВМ) у номінаціях «Керівник гуртка художньо-естетичного напряму» і «Керівник гуртка туристично-краєзнавчого напряму».

На другому місці – Катерина Кисляк та Надія Зеленчук, керівники гуртків РЦДТ НПВМ.

За словами методиста районного інформаційно-методичного центру відділу освіти РДА Лілії Івасик, наприкінці лютого переможці районного етапу конкурсу «Джерело творчості» взяли участь в обласному, який проводив департамент освіти і науки ОДА.

Компетентне журі підбиває підсумки цих престижних професійних змагань і невдовзі їх оприлюднить.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!