Газета по-надвірнянськи
 

Ланчинці вимагають ремонту дороги і моста

29 березня 2019, 13:30 | Рубрика: Ситуація, Суспільство Версія для друку Версія для друку 731 переглядів

Дорогу обласного значення Делятин – Раківчик у селищі Ланчин місцеві жителі заблокували вранці у понеділок, 25 березня. Їхні вимоги – невідкладний ремонт приблизно трьох кілометрів дорожнього покриття у напрямку Саджавки, а також лагодження автомобільного моста через річку Слобушниця, який знаходиться в аварійному стані.

міст

Як написала з місця подій депутат районної ради Тетяна Пришляк:

«Незважаючи на дощ зі снігом, люди розходитись не збираються, поки не приїде влада і дадуть письмові зобов’язання, що якнайшвидше поремонтують цю ділянку».

У вівторок, 26 березня, до мітингарів приїхав перший заступник начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Любомир Семанів, який заявив, що на ямковий ремонт автодороги можуть спрямувати 2 млн. 500 тис. грн. – Деякі ділянки дороги вифрезеруємо й укладемо картами асфальтобетон. Щодо ситуації з мостом – проведуть берегоукріплювальні роботи та спрямують течію у два прийоми. Також, за його запевненням, найближчими днями мають укласти договір із підрядною організацією, а самі роботи розпочати у квітні.

ланчин1

Як повідомили у Ланчинській селищній раді ОТГ, уже підписано договір на ремонт цього відтинку дороги із фірмою «ПБС», також надано гарантійні листи щодо оплати. Цьогоріч продовжаться роботи із капітального ремонту моста. Нагадуємо, що ці проблемні питання неодноразово ставали предметом звернення до органів влади, депутатів обласної ради від цього округу Михайла Іваночка та Юрія Голінея.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!