Газета по-надвірнянськи
 

«Марш Єдності» та представлення команди: посаду прем’єра за президентства Гриценка обійме Садовий

29 березня 2019, 13:12 | Рубрика: ВИБОРИ Версія для друку Версія для друку 50 переглядів

Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів, Хмельницький – на фінішній прямій виборчої кампанії Анатолій Гриценко разом із командою та демократичними лідерами, які підтримали його в якості єдиного кандидата у президенти, проводить серію зустрічей з українцями. «Марш Єдності заради порядку» – це символ об’єднання демократичних сил заради обрання чесного Президента України.

і-садовий

У кожному з міст відвідати такі зустрічі приходять тисячі українців. Без зайвого пафосу та помпезності Анатолій Гриценко веде відверту розмову з громадянами і представляє свою команду.

Марш в Івано-Франківську та майбутній прем’єр

«Марш Єдності» відбувся 20 березня в Івано-Франківську й надалі триватиме по всій країні до «Дня тиші» напередодні голосування. Разом із лідером об’єднаної демократичної опозиції на кожній зустрічі присутні й інші лідери демократичних сил, які підтримали Гриценка: голова партії «Альтернатива» Єгор Фірсов, лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов, співголова партії «Демальянс» Василь Гацько, політик та громадський діяч, один з польових командирів Помаранчевої революції Тарас Стецьків, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук, лідер громадянського руху «Хвиля» Віктор Чумак, лідер партії «Громадський рух «Рідна країна» Микола Томенко. «Ми зруйнували міф, що українські демократи не можуть об’єднатись. Ми змогли. Хочу подякувати всім лідерам, які простягнули руку, і з якими ми йдемо вперед. Вибори закінчаться, а попереду напружена та важка робота», – наголосив під час маршу в Івано-Франківську Анатолій Гриценко.

фото2

У Марші Єдності у Львові, який відбувся 23 березня, разом взяв участь й голова партії «Самопоміч», мер Львова Андрій Садовий, який 1 березня знявся з виборів на користь Анатолія Гриценка як єдиного кандидата від демократичної опозиції.

«Я останнім часом дуже багато їздив Україною, і коли проїжджаю, не бачу проблеми. Я бачу, як з мінусу зробити плюс. Я бачив дуже багато мудрих людей, їх великий потенціал. Але я бачив і пограбовану країну, і треба гнати в шию владу, яка грабує власний народ!», – звернувся Садовий до львів’ян. «Я є дуже великий оптиміст, вірю, що ми наведемо порядок в Україні. Для цього не треба робити революції. Треба просто прийти і 31 числа проголосувати. Я своє рішення прийняв – я буду голосувати за Анатолія Гриценка. І я бажаю кожному з вас прийняти своє мудре рішення», – сказав Андрій Садовий.

Саме у Львові Анатолій Гриценко зробив несподівану заяву. Він назвав Андрія Садового саме тією людиною, яку хотів би бачити прем’єр-міністром у разі перемоги на виборах. «Я впевнений, ця людина зробить гідну справу, тепер вже в загальнодержавному маштабі. Він знає економіку, знає соціальну сферу, знає, що болить у людей. Я допоможу йому, в нас не буде конфлікту між президентською вертикаллю та урядовою. Ми отримаємо більшість в парламенті, це буде відповідальна політика, і ми зробимо цю справу», – заявив Анатолій Гриценко. Він наголосив, що побудова якісно нової країни – це командна робота, і додав, що упевнений, що команда демократичних сил зможе з нею впоратись у найближчі 5 років.

Команда чесного президента

З усіх кандидатів на пост глави держави Гриценко – єдиний, хто ще до виборів представив свій кадровий вибір на 5 ключових державних посад, які є у віданні Президента. Всі кандидати разом із Гриценком беруть участь у Марші Єдності. Так, у складі команди: Віктор Трепак – потенційний голова СБУ, Олександр Савченко – потенційний голова Нацбанку, Світлана Заліщук – кандидат на посаду міністра закордонних справ, Іван Апаршин – майбутній міністр оборони, Давід Сакварелізде – майбутній генпрокурор.

Гриценко наголосив: впевнений у кожному з членів своєї команди, бо всі вони впродовж життя довели свою порядність та принциповість. Та навів цікаві факти, які характеризують його кадровий вибір. Щодо майбутнього очільника НБУ Гриценко зазначив, що Олександр Савченко здатен зробити банківську систему в Україні надійною. «Ми не будемо боятись зберігати в банках наші гроші, що вони кудись зникнуть», – сказав Гриценко.

Майбутнього міністра закордонних справ Світлану Заліщук він охарактеризував як безкомпромісну захисницю інтересів України.

«Світлана може сказати «ні» таким чином на переговорах, що аж «мурашки шкірою підуть» у того, хто не бажає добра Україні. І ми спільно з нею відстоюємо набуття членства України в НАТО та ЄС», – повідомив Анатолій Гриценко.

Результатом роботи Івана Апаршина як міністра оборони, за словами Гриценка, стане те, що кожна бюджетна гривня дійде до солдата. «Кривавого мародерства не буде в принципі – ми не дозволимо цього», – підкреслив кандидат.

А от новий очільник СБУ Віктор Трепак зможе зробити зі Служби безпеки потужне відомство, яке виконуватиме свою пряму функцію та захищатиме безпеку держави, а не бізнес-інтереси президента.

«Це Трепак свого часу посадив одіозного суддю-«колядника» Ігоря Зварича. Це Трепак у травні 2016 року передав до НАБУ «амбарну книгу» Партії регіонів – доказ зловживань тодішніх регіоналів на $2 млрд. Це Трепак розслідував справу «діамантових прокурорів». І я впевнений, що він впорається із викликами, які стоять перед Службою безпеки сьогодні», – наголосив Гриценко.

Перед майбутнім Генпрокурором Давідом Сакварелідзе також викликів стоїть чимало, але його досвід і принциповість доводять, що він здатний провести реформи швидко й ефективно. «На відміну від нинішнього генпрокурора, Сакварелідзе має юридичну освіту та досвід роботи в прокуратурі. У нього точно буде нульова толерантність до корупції та гостре відчуття справедливості», – зазначив Анатолій Гриценко.

Він додав: пишається, що його команді вдалося започаткувати прозору процедуру розподілу посад ще до дати виборів. І сказав, що хотів би, аби ця традиція зберігалася на кожні наступні президентські вибори.

Перші кроки Гриценка на посаді

Після обрання президентом Гриценко нестиме відповідальність за свої дії з першого дня. «Я почну з себе, мене так привчили офіцером. Тому, серед перших законопроектів я внесу до парламенту закон про імпічмент – мене і всіх наступних президентів. Вийшов за межу – відповідай перед законом», – заявив Гриценко.

Зміна номер два – всі, котрі посідають ключові державні посади, проходитимуть перевірку на поліграфі. «Хто вийшов за межу закону – відповідатиме. Членів моєї команди це стосується першочергово!» – пообіцяв кандидат у президенти України. Він додав, що за його президентства глава держави не потраплятиме у мародерські скандали та не наживатиметься на державній власності. «Президент не буде мати закордонної власності, офшорів, сліпих трастів, ліпецьких та всіх інших фабрик. Президент буде служити людям. Я вам зараз це обіцяю, що і за 5 років, коли залишу крісло президента, не матиму жодного офшора, жодного запасного аеродрому. Я йду лише на один термін. І не тримаюся за крісло. Це сказав і команді. Ми повинні прийти і зробити справу – побудувати державу, в якій хочеться жити!», – звернувся Анатолій Гриценко до членів своєї команди.

Олександр ПАВЛЕНКО.

Лідери демократичних партій про те, чому об’єднались навколо Анатолія Гриценка

Віктор Чумак, лідер Громадянського руху «Хвиля»

«Я знаю Анатолія Гриценка вже 20 років, ми разом із ним працювали, коли були військовими. Разом працювали у парламенті, разом були на Майдані. І я точно знаю, що він абсолютно відповідає основним принципам людини, яка повинна бути сьогодні у владі: він порядний, він професіонал і він патріот. Тільки такі люди, як Гриценко, сьогодні здатні змінити країну. А всі «брудні» політики повинні піти геть».

Микола Катеринчук, голова Європейської партії України

«Я втомився, як і ви, від того, що у нас суцільна несправедливість, втомився від безкарності казнокрадів, корупціонерів і просто бандитів. І тому Європейська партія України підтримала Анатолія Степановича Гриценка на цих виборах і ми хочемо бачити його президентом України. Коли ворог на кордоні – нам треба Верховний Головнокомандувач, який має фах, який має досвід, який цінує життя та здоров’я солдата».

Василь Гацько, співголова партії «Демальянс»

«Анатолій Гриценко – не просто єдиний кандидат, ми його підтримуємо не просто тому, що він порядний, не просто тому, що він чесний, мудрий, а тому, що він може виконати надзвичайно складне завдання. Замість країни олігархів та бідних людей – збудувати країну заможних та освічених громадян. Де невідворотність покарання буде не теоретичним гаслом зі сцени, а втіленим реальним планом».

Дмитро Добродомов, лідер партії «Народний контроль»

«Ми всі – представники різних демократичних сил, котрі знайшли в собі силу волі і розуміння, що треба об’єднатися і підтримати єдиного кандидата у президенти – Анатолія Гриценка, а потім єдиною командою зробити більшість у парламенті. Для того, щоб допомогти новому, адекватному президенту виконати всі ті завдання, які стоять перед нами. Аби нашою країною знов керував український народ, а не п’ятеро людей-олігархів».

Микола Томенко, лідер партії «Громадський рух «Рідна країна»

«Нам весь час обіцяють все потім. 13-та пенсія і підвищення зарплати військовим – усе буде з 1-го квітня. Як у країні дурнів. Але насправді нам треба зробити свідомий правильний вибір 31-го березня, аби не прокинутися 1-го квітня у країні дурнів. Гриценко – людина, яка на посту президента буде берегти українські національні інтереси. З усіх кандидатів я це можу сказати лише про нього».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!