Газета по-надвірнянськи
 

Молодківчани віддали шану Тарасові Шевченку

22 березня 2019, 11:35 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 70 переглядів

Літературно-мистецьким святом «На небі десь, поміж зірок, над нами завжди наш Пророк» у Молодківському будинку культури за участі аматорів сцени села відзначили 205-у річницю від дня народження Кобзаря. Перед початком концертної програми всі охочі мали змогу в місцевій сільській бібліотеці ознайомитися з книжковою виставкою «Шевченкове слово у віках не старіє».

У святковій програмі звучали поезії Великого Кобзаря та пісні, написані на вірші та про Тараса Шевченка, а також літературно-музичні композиції та інсценізації, в яких відобразили фрагменти з життя і творчості Великого українського Пророка.

Ведучі заходу відзначили вагому творчість Шевченка, яка стала духовною основою формування сучасної української нації. Адже ще й досі Великий Кобзар своїм словом закликає любити рідний край, брататися сильному зі слабшим, бути справедливим і чесним. Учасники літературно-мистецького свята переглянули відеофільм-виставу «Мати-наймичка», яку зняли у Молодкові за сценарієм Івана Тогобочного на основі поеми Т. Г. Шевченка «Наймичка». У його зйомках взяв участь аматорський драматичний колектив «Народні Джерела».

Володимир ПИТЛЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!