Газета по-надвірнянськи
 

Мужність, як прапор пронесли

7 березня 2019, 11:06 | Рубрика: Пам`ять і шана Версія для друку Версія для друку 24 переглядів

У районній бібліотеці для дітей ім. Ірини Яцури зібрались учні 6-А та 9-А класів Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 на годину пам’яті «І мужність ви, як прапор, пронесли», на якому дітям довелось відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну. Нині говоримо про тих, котрі, не задумуючись, віддали своє життя в ім’я свободи.

Називаємо ми їх – Героями Майдану: вірменин Сергій Нігоян, білорус Михайло Жизневський, українець Ігор Вербицький та багато інших. Прозвучали пісні «Молитва за Україну», «Мамо, не плач», «Плине кача…».

Ведучі Соломія Сидорук і Богдан Криска розповіли про кожного героя, його заслуги, патріотизм, любов до України. Дев`ятикласники Анастасія Костик, Богдан Ковальківський, Андрій Остапчук, Богдан Мочерняк й інші розповіли вірші. Переглядали слайди: «Небесна Сотня «Юні Ангели», «Небесна Сотня «Галицькі ангели», «Янголи Інститутської». Небесна Сотня покликана і відібрана Богом зупинити зло, і вони це зробили. Ми їх пам`ятатимемо… Їхній подвиг неоціненний для України. Їхньою кров`ю омита нова держава, а ми повинні дякувати Богові за тих сміливих і щирих людей, які жили серед нас.

Учителька Ганна Світко дітей запитала:

«Що залишилось у вашому серці?». Ми почули емоційні слова запевнення, що зроблять усе, щоб подібне не повторилося, бо ніде в світі такого нема, щоб брат стріляв у свого рідного брата».

Марія ТКАЧУК,

заступник директора ЦБС

по роботі з дітьми.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!