Газета по-надвірнянськи
 

«Надвірняночка-Богородчаночка» – третя у срібній лізі

7 березня 2019, 11:23 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 28 переглядів

Із 1 по 3 березня ЖФК «Надвірняночка-Богородчаночка» гостювала в обласному центрі на розіграші перехідного кубка 15-го традиційного турніру з футзалу, присвяченого Міжнародному Дню прав жінок і миру. Взяли участь 12 команд. Крім представників із Прикарпаття до Івано-Франківська приїхали дві команди з Чернігівщини, дві – з Волині та футзалістки зі Львова.

футзал

За підсумками змагань наші дівчата завоювали третє місце у срібній лізі. На нагородженні директор ДЮСШ №3 Павло Бойчук вручив нашій команді відповідну грамоту та бронзові медалі срібної ліги. Також пам’ятною відзнакою нагороджена капітан нашої команди Юлія Бойчук.

Капітану команди здобувати результат допомагали: Тетяна Дмитраш, Діана Рожко, Тетяна Обладанюк, Христина Дручків, Юлія Удуд, Каріна Паладіюк, Ілона Старостенко, Тетяна Семенюк, Вікторія Курпіль, Діана Кокоріна, Діана Миньо, Богдана Миньо та юний дебютант із Парища – Антоніна Мельник.

Наші спортсменки щиро вдячні за можливість поїхати на ювілейний Всеукраїнський турнір президенту ФК «Битків» Степанові Ломпасу та приватному підприємцю Василеві Павлюку. Завдяки їм завжди можна знайти підтримку спортивному розвитку і здоровому способу життя юнаків та дів­чат у Надвірнянщині.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!