- Народна Воля - http://volya.if.ua -

«Народна Воля» – реформоване видання-правонаступник

Posted By Модератор On 01.03.2019 @ 12:57 In Професійне | No Comments

Від сьогодні газета «Народна Воля» виходить як видання, реформоване згідно із Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», згідно з яким і своїм рішенням Надвірнянська районна рада вийшла із співзасновників редакції газети і газети «Народна Воля», передавши відповідно засновницькі права на ЗМІ.

Засновником газети відтепер є приватне підприємство «Медіацентр «Народна Воля», яке як суб`єкт підприємницької діяльності, є правонаступником редакції газети «Народна Воля». Ми отримали нове Свідоцтво про ЗМІ у Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області.

Завдання й ідеологія проведеного за згаданим законом реформування – працювати і господарювати самостійно, тобто, журналістський колектив стає підприємницькою структурою. Якщо взяти до уваги, що про таке роздержавлення (реформування) друкованих ЗМІ у надрах Національної спілки журналістів України, у редакційному середовищі та у вимогах Ради Європи до України йшлося ще у «ющенківські часи» із 2005 року, то 2019-й (через півтора десятка літ!) цілком зрозуміло – надто не найкраща і ненайсприятливіша пора для самостійної господарки. Незважаючи на різнорідні «підніжки», маємо ще «порох у порохівницях», аби вести газетно-видавничий корабель в умовах конкуренції – творчої і господарської (лише на чесних, прозорих, цивілізованих умовах!). Працюватимемо і надалі з владними, підприємницькими структурами, організаціями й установами на партнерській договірній основі.

«Народна Воля», вступаючи у свій 30-річний творчо-виробничий літопис (не забуваймо перше число нашого часопису – 7 червня 1990-го), залишається з Вами, шановні читачі і передплатники. Розраховуємо на Вашу підтримку і розуміння.

З повагою

Іван ГРИДЖУК,

директор, головний редактор ПП «Медіацентр «Народна Воля».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/03/narodna-volya-reformovane-vydannya-pravonastupnyk/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.