Газета по-надвірнянськи
 

Наші – «Зірки Карпат – 2019»

29 березня 2019, 12:40 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 54 переглядів

Цьогорічного березня Івано-Франківськ гостинно приймав учасників Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва «Зірки Карпат – 2019». Танцювальні батли відбулися у просторому палаці культури національного технічного університету нафти і газу під пильним і прискіпливим оком журі на чолі з народним артистом України, балетмейстером гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» Іваном Курилюком.

Жоден фестиваль не обходиться без участі вихованців знаменитої «Горяночки» районного БК, які цього разу приїхали на такий маштабний танцювальний змаг спільно із ровесниками – колективом сучасного хореографічного танцю «Крок вперед» районного центру дитячої творчості і національно-патріотичного виховання молоді (РЦДТ НПВМ).

Танцювальному мистецтву діток навчає педагог Мирослава Максим`юк. Завдяки спільній праці і наполегливості, а також за сприяння батьків, котрі всіляко підтримують розвиток своїх діток, надвірнянські танцівники повернулися додому із переконливою перемогою. Зокрема, перше і друге місця здобули 85 діток із середньої та молодшої груп «Горяночки». Кожна із них виконала на сцені хореографічні композиції «На пташиному дворі» й «Український вітерець». Опісля разом затанцювали «Гуцулку». Їм вручили кубки, дипломи, тематичні сувеніри, зазначила Мирослава Максим`юк.

Від РЦДТ НПВМ на фестиваль прибуло 55 танцівників, наймолодшому з яких виповнилося 4 рочки, а найстарші вчаться у четвертому класі. Як уточнила Мирослава Максим`юк, 4-7-річні вправно виконали колоритний танок «Кухарі»; трішки старші за них (7-9 років) станцювали «Дружбу». Всі удостоєні 3-го, почесного, місця. Іспанський танець у виконанні старших вихованців засвідчив про великий потенціал, а також те, що у них ще все попереду і вдосконаленню немає меж.

Тож, у весняному танцювальному сезоні знову засяяли «Зірки Карпат», найяскравіша з яких – «Горяночка». Браво!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!