Газета по-надвірнянськи
 

Олександр ШЕВЧЕНКО: «Ми збудуємо в Україні Країну Гідності і Правди!»

15 березня 2019, 12:39 | Рубрика: Передвиборна агітація Версія для друку Версія для друку 95 переглядів

ПЕРЕДВИБОРНА АГІТАЦІЯ

Шевч

Олександре, Ви успішний підприємець, пішли в політику. Чому?

– Мене інколи запитують – що є для мене щастям? Я відповідаю: щастя – це, коли всі навколо щасливі. Я усвідомив у своїх пошуках сенсу людського буття таку істину, що все, що ти маєш, – то «від Бога», а все, що робиш для інших, – то «для Бога».

Тому я і вирішив вийти із зони комфорту і пішов у політику, яка є для мене найвищою формою служіння людям.

– Ваша програма на виборах президента має назву «Країна Гідності і Правди». Чому саме така назва?

– Лише на принципах гідності та справедливості ми збудуємо сильну модерну країну, яка забезпечить громадянам достаток, комфорт, безпеку.

У нас є потенціал, ресурси та воля для того, щоби посісти у новому світі лідируючі позиції.

Для цього нам потрібно відправити на «політичну пенсію» більшість політиків, які були 20 років при владі. Їх повинні замінити ментально нові люди.

– Що вважаєте своїм найголовнішим досягненням у житті?

– Щоденне вдосконалення у Вірі в Бога. А ще – мою родину, шестеро дітей – трьох доньок, трьох синів і мою«сьому дитину» – «Буковель», який змінив життя людей цілого регіону. Тут люди впевнені у майбутньому. У цьому краї позитивна демографія, припинилася трудова еміграція за кордон.

– Розкажіть про своїх батьків. Ви успадкували якісь статки, щоби розпочати свій шлях у підприємництві?

– Успадкував вимогливість до себе, вміння вчитися і співпереживати.

Дитинство пройшло у Коломиї. Батько працював слюсарем у депо. Мати 50 років була вчителем. Зараз отримує пенсію у півтори тисячі гривень.

Я закінчив із червоним дипломом професійне училище. Працював слюсарем у депо.

Закінчив Чернівецький університет за спеціальністю фізик-радіотехнік.

На початку 90-х років працював у Польщі – різноробочим, займався перепродажем товарів. Були часи, коли не мав що їсти, крім картоплі… Худнув на 20 кілограмів.

Заробив у Польщі кілька тисяч доларів, – величезні гроші на той час. Почав підприємницьку діяльність в Україні.

Одного разу покатався на гірських лижах. Захоплення ними переросло у маленький курорт у Карпатах. Потім, завдяки інвесторам і самовідданій роботі команди, проект переріс у «Буковель» – із 2 мільйонами туристів, які його відвідують щороку, половина з яких – гості із-за кордону.

– Що має статися, щоби Ви пішли з політики?

– Коли система державного управління буде налаштована на служіння людям без можливості рецидивів щодо спроб узурпації і грабежу країни, тоді з радістю піду з політики.

– Ваші перші дії на посаді президента?

– Перше – не дозволити втекти корупціонерам. Далі – налаштування роботи правоохоронної системи, яка забезпечить права і свободи громадян. Швидке покращення інвестиційної привабливості України.

Окреме завдання – зупинити контра­банду. Лише це дозволить збільшити бюджет України на третину.

Анатолій КОВАЛЕНКО.

 Чому варто голосувати саме за Олександра Шевченка

• Олександр – нове обличчя в українській політиці та водночас уже досвідчений політик. Уперше народним депутатом обраний після Революції Гідності, 25 травня 2014 року, в один день з обранням Петра Порошенка президентом, і в сесійній залі Верховної Ради символічно зайняв його крісло.

• Він здібний управлінець, який досягає мети, вміє підбирати та об’єднувати команду.

• Не має рахунків за кордоном, усі зароблені гроші інвестує в створення робочих місць в Україні.

• Знає, як за 5 років збудувати європейські дороги до кожного села. Створена ним буковельська дорожна компанія ПБС збудувала близько тисячі кілометрів доріг за найновішими технологіями, єдина в Україні дає гарантію на 10 років на свої дороги.

• Розуміє, як знищити корупцію, як усунути нахабних чиновників зі шляху інвестицій, як зробити так, щоби роботодавці конкурували за працівника, пропонуючи на ринку праці гідну платню.

• Знає, як за 3 роки забезпечити в Україні мінімальні зарплати на рівні 500 євро, а мінімальні пенсії – 300 євро. Приклад колись найдепресивнішого села Поляниця свідчить, що це можливо. Завдяки інвестиції та професійному менеджменту регіон отримав десятки тисяч робочих місць, а середня зарплата у «Буковелі» дорівнює еквіваленту однієї тисячі євро.

• Він – онук політв’язня, а в студентські роки боровся з людиноненависницькою комуністичною владою – з ризиком переслідування КДБ привозив та роздавав антирадянські листівки, брав участь у студентських протестах початку 1990-х.

• Він вірить у Бога і завжди готовий прийти на допомогу. У соціальних програмах його Благодійного Фонду взяли участь десятки тисяч осіб. Це – і діти з ДЦП, діабетом та аутизмом, поранені бійці АТО, родини загиблих, пенсіонери, школярі.

• Знає, як примирити та об’єднати народ України.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!