Газета по-надвірнянськи
 

Професійна команда – запорука успіху

7 березня 2019, 11:53 | Рубрика: Акцент, Професійне Версія для друку Версія для друку 2,137 переглядів

Підготовка кадрів на виробництві спрямована на підвищення професійного рівня робітників підприємства, формування у них творчого мислення, забезпечення високої продуктивності праці та ефективної зайнятості.

нгву1

Якість професійного навчання на виробництві залежить від компетентності викладачів. Тому інженерно-технічні працівники ПАТ «Укрнафта», які здійснюють навчання робітників та не мають педагогічної освіти, проходять підвищення кваліфікації з основ педагогіки і психології. Таке підвищення кваліфікації за курсом «Психолого-педагогічний мінімум» відбулося наприкінці лютого на базі НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Організатори – навчально-курсовий комбінат ПАТ «Укрнафта» разом із викладачами Львівського навчально-наукового центру професійної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова. Лектори: кандидат педагогічних наук Михайло Копельчак, кандидат педагогічних наук Лідія Слипчишин і кандидат психологічних наук Ірина Матійків висвітлили питання педагогічної майстерності, психології спілкування та психології праці.

НГВУ

Обговорили теми: «Формування мотивації працівників до підвищення кваліфікації», «Психологія праці», «Педагогічна майстерність», «Психологія спілкування», «Методика викладання дисциплін» та «Андрагогіка – педагогіка дорослих». Слухачам також направили навчальний матеріал в електронній формі. Після завершення курсу працівники отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Навчання проходило у позитивній атмосфері і корисному діалозі між аудиторією та викладачами. Сподіваємося, що здобуті знання стануть у нагоді при підготовці кадрів на виробництві та сприятимуть постійному підвищенню якості професійного складу робітників компанії.

Олена УЛЬЧЕНКО,

директор навчально-курсових комбінатів ПАТ «Укрнафта».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!