Газета по-надвірнянськи
 

Революція Гідності – звитяга українського духу

1 березня 2019, 12:44 | Рубрика: Освіта, Пам`ять і шана Версія для друку Версія для друку 131 переглядів

У Палаці культури Надвірнянського коледжу НТУ відбувся «круглий стіл», присвячений п’ятій річниці подій Революції Гідності і вшанування світлої пам’яті Героїв Небесної Сотні.

коледж

Після вступного слова заступника директора коледжу із виховної роботи Галини Савчинець присутні переглянули фільм «Зима, що нас змінила», в якому відображено одну з найбільш героїчних і водночас найкривавішу сторінку в новітній історії Української держави. Тодішні лютневі події, несучи біль і гіркоту втрат, гартували дух у вірі, що все у нашій рідній країні стане добре. Та, на жаль…

Емоційно і чуттєво відтворили події 2013-2014 років студентські театр під керівництвом викладача, кандидата філологічних наук Наталії Багрійчук та камерний зразковий хоровий колектив під орудою Світлани Павлишин. Студентка Ольга Повпа прочитала власний авторський вірш, присвячений пам’яті загиблого вояка російсько-української війни Павла Ільчука, який навчався у Надвірнянському коледжі. Щиро і чуттєво прозвучали виступи студентів та викладачів Давида Втерковського, Христини Бакоти, Анни Лешко, Руслана Дутчака, Павла Питлюка і Дмитра Семенюка та інших.

Участь у «круглому столі» взяли голови районної ради Іван Гурмак і РДА Олександр Кеніз із першим заступником голови РДА Богданом Зеленчуком, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, депутати обласної Михайло Іваночко, районної Сергій Штогрин і міської рад, комбатант російсько-української війни Олег Туєшин, директор коледжу Ростислав Нагорний. Вони поділилися власними спогадами про участь у Революції Гідності, тими непростими і тривожними днями, в яких будувалася та укріплювалася віра в Україну.

Пам’ять усіх Героїв, які впали у борні з ворогом, пом’янули хвилиною мовчання, віддавши належну шану Небесному Легіону, який і зараз на варті державності.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!