- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Склад дільничних виборчих комісій з виборів Президента України 31 березня 2019 року територіального виборчого округу № 87

Posted By Модератор On 15.03.2019 @ 12:58 In ВИБОРИ | No Comments

Згідно з постановою «Про створення дільничних виборчих комісій територіального виборчого округу № 87» окружної виборчої комісії з виборів Президента України 31 березня 2019 року територіального виборчого округу № 87 (голова ОВК М. М. Василик, секретар ОВК – Г. Р. Жигалюк) від 12 березня 2019 р. №10 утворено дільничні виборчі комісії звичайних виборчих дільниць, у т. ч. у Надвірнянському районі.

вибори [1]

 Виборча дільниця № 260473, звичайна, Велика

(РБК, майдан Тараса Шевченка, 29, м. Надвірна)

Голова комісії – Гуш Христина Олексіївна, суб’єкт подання (далі СП) – Носенко Сергій Михайлович). Заступник голови комісії – Бурма Олександр Валерійович (СП – Тарута Сергій Олексійович). Секретар комісії – Баб’юк Світлана Романівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії – Бекманн Олександр Сергійович (СП – Габер Микола Олександрович), Бекманн Світлана Валеріївна (СП – Новак Андрій Яремович), Берчак Наталія Михайлівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Долішна Оксана Миколаївна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Космірак Леся Михайлівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Михайлюк Тетяна Володимирівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Наливайко Зінаїда Олексіївна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Ніколін Лідія Семенівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Ніколін Тарас Васильович (СП – Порошенко Петро Олексійович), Подоляк Тетяна Миколаївна (СП – Кива Ілля Володимирович), Попович Наталія Дмитрівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Скорупська Надія Тарасівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Чуревич Іванна Дмитрівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Ярмоленко Олександр Олександрович (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Яцишин Ольга Ярославівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович).

Виборча дільниця № 260474, звичайна, Велика

(вул. Чорновола, 15, м. Надвірна)

Голова комісії – Басай Дарія Василівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович). Заступник комісії – Тимощенко Світлана Михайлівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович). Секретар комісії – Дем’янчук Іванна Романівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович).

Члени комісії – Андріїв Христина Дмитрівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Блонська Олександра Петрівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Буній Ігор Ярославович (СП – Носенко Сергій Михайлович), Гарасевич Марія Йосипівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Зіняк Марія Іванівна (СП – Габер Микола Олександрович), Космірак Марія Дмитрівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Костик Світлана Станіславівна (СП – Новак Андрій Яремович), Кочержук Вікторія Валентинівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Кубриш Тетяна Михайлівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Михайлюк Марія Миколаївна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Павлик Марія Михайлівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Пилип’як Наталія Іванівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Сладецька Ганна Василівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Томин Оксана Дмитрівна (СП – Тарута Сергій Олексійович).

Виборча дільниця № 260475, звичайна, Велика

(вул. Мазепи, 18, м. Надвірна)

Голова комісії – Тимчук Уляна Русланівна (СП – Новак Андрій Яремович). Заступник голови комісії – Кіч Катерина Степанівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович). Секретар комісії – Бакота Анжела Василівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович).

Члени комісії – Андрійович Любов Михайлівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Боднар Олена Богданівна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Гуляк Галина Іванівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Гуляк Іван Михайлович (СП – Носенко Сергій Михайлович), Дем’янчук Надія Іванівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Дідичук Олена Анатоліївна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Дуфенюк Любов Михайлівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Кочержук Роман Михайлович (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Лукач Оксана Василівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Олійник Оксана Петрівна (СП – Габер Микола Олександрович), Перегінець Марія Василівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Пилипців Степанида Василівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Стасишин Олег Володимирович (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Томашик Ірина Зіновіївна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Цівкач Галина Романівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович).

Виборча дільниця № 260476, звичайна, Велика

(вул. Шептицького, 36, м. Надвірна)

Голова комісії – Пекарук Василь Олексійович (СП – Наливайченко Валентин Олександрович). Заступник голови комісії – Мотрук Дмитро Миколайович (СП – Порошенко Петро Олексійович). Секретар комісії – Войсович Світлана Дмитрівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії – Боган Оксана Іванівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Бойко Ірина Ярославівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Вовк Мирослава Дмитрівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Гайдаш Людмила Миколаївна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Гладиш Ольга Іванівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Камінь Оксана Теодозіївна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Королюк Іванна Василівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Мрічко Наталія Миколаївна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Нежинська Тетяна Миколаївна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Попович Галина Михайлівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Скікун Андрій Ігорович (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Туєшин Ольга Іллівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Турченяк Надія Іванівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Фігурка Світлана Іванівна (СП – Габер Микола Олександрович), Чернецька Оксана Володимирівна (СП – Бойко Юрій Анатолійович), Янцюк Ольга Іванівна (СП – Новак Андрій Яремович).

Виборча дільниця № 260477, звичайна, Середня

(вул. Володимира Великого, 13А, м. Надвірна)

Голова комісії – Коваль Любомира Йосифівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович). Заступник голови комісії – Гриньків Тетяна Михайлівна (СП – Габер Микола Олександрович). Секретар комісії – Федюк Ганна Василівна (СП – Новак Андрій Яремович).

Члени комісії – Андрійків Віра Михайлівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Аннюк Галина Олексіївна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Букатюк Мар’ян Іванович (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Градюк Галина Василівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Гринішак Галина Іванівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Дем’янчук Жанна Олександрівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Дмитревко Олена Михайлівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Зубко Ігор Ярославович (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Калиняк Світлана В`ячеславівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Кулик Роман Іванович (СП – Тарута Сергій Олексійович), Кулик Софія Ярославівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Лавришин Ольга Анатоліївна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Ломничук Світлана Юріївна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Лужна Алла Львівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Малаєнко Оксана Володимирівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Павлюк Людмила Русланівна (СП – Бойко Юрій Анатолійович).

Виборча дільниця № 260478, звичайна, Велика

(вул. Кобринської, 14, м. Надвірна)

Голова комісії – Ільків Тетяна Василівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович). Заступник голови комісії – Кравчук Галина Іванівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна). Секретар комісії – Патроняк Олександра Михайлівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович).

Члени комісії – Андрусишин Степан Васильович (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Войсович Андрій Іванович (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Гринчук Ольга Олексіївна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Гуралик Ірина Василівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Золотухіна Людмила Степанівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Калинчук Анна Андріївна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Колядко Ірина Миколаївна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Наливайко Богдан Васильович (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Олексин Надія Василівна (СП – Новак Андрій Яремович), Питлюк Вікторія Василівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Процак Надія Михайлівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Симовонюк Уляна Василівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Сухоручко Наталія Іванівна (СП – Габер Микола Олександрович), Тонких Надія Михайлівна (СП – Бойко Юрій Анатолійович), Юрчило Лідія Іванівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Яворська Марія Іванівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович).

Виборча дільниця № 260479, звичайна, Середня

(вул. Соборна, 106, м. Надвірна)

Голова комісії – Кармазіна Світлана Романівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна). Заступник голови комісії – Цінурчин Світлана Віталіївна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович). Секретар комісії – Глуханюк Руслана Михайлівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович).

Члени комісії – Байляк Наталія Ігорівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Бордович Марія Ярославівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Василаш Ольга Михайлівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Гаврилець Ірина Миколаївна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Зубченко Сергій Олександрович (СП – Кива Ілля Володимирович), Клюфінський Роман Богданович (СП – Носенко Сергій Михайлович), Костюк Андрій Миколайович (СП – Габер Микола Олександрович), Мельник Стефанія Іванівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Полатайко Тетяна Богданівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Руденко Надія Василівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Ружицька Юлія Василівна (СП – Новак Андрій Яремович), Худьо Юлія Володимирівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Черненко Наталія Василівна (СП – Ляшко Олег Валерійович).

Виборча дільниця № 260480, звичайна, Середня

(вул. Сірика, 1А, м. Надвірна)

Голова комісії – Гринішак Лариса Григорівна (СП – Порошенко Петро Олексійович). Заступник голови комісії – Срібна Анеля Василівна (СП – Тарута Сергій Олексійович). Секретар комісії – Лизуник Галина Михайлівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович).

Члени комісії – Боднарук Галина Михайлівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Буній Богдан Олексійович (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Випринюк Володимир Іванович (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Дричак Ірина Миколаївна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Іванків Наталія Андріївна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Іванків Павло Юрійович (СП – Новак Андрій Яремович), Костирко Ірина Василівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Лацко Наталія Василівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Підцерковна Ганна Іванівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Самборський Петро Васильович (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Срібна Олександра Зіновіївна (СП – Габер Микола Олександрович), Тонких Іван Костянтинович (СП – Бойко Юрій Анатолійович), Федорів Мирослава Михайлівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Цибулько Любов Олексіївна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Яворська Любомира Вікторівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович).

Виборча дільниця № 260481, звичайна, Велика

(вул. Ломоносова, 3, м. Надвірна)

Голова комісії – Країло Володимир Ярославович (СП – Порошенко Петро Олексійович). Заступник голови комісії – Поварчук Петро Петрович (СП – Новак Андрій Яремович). Секретар комісії – Тонких Валентина Костянтинівна (СП – Бойко Юрій Анатолійович).

Члени комісії – Білошапка Мар’яна Володимирівна (СП – Данилюк Олександр Володимирович), Бобинець Роман Васильович (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Бойчук Олександра Михайлівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Гавринюк Уляна Тарасівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Гайдаш Марія Іванівна (СП – Габер Микола Олександрович), Гуш Андрій Васильович (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Джигіта Світлана Ярославівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Зеленчук Валентина Михайлівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Зубченко Ірина Іванівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Кисілевський Мар’ян Романович (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Логойда Марія Іванівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Микитюк Андрій Ігорович (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Небелюк Лілія Миколаївна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Осташук Ірина Андріївна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Тимошенко Лідія Іванівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Федорчук Катерина Василівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Якубів Володимир Васильович (СП – Кривенко Віктор Миколайович).

Виборча дільниця № 260482, звичайна, Велика

(вул. Шевченка, 291, смт. Битків)

Голова комісії – Годзюр Олександра Михайлівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович). Заступник голови комісії – Ломпас Уляна Миколаївна (СП – Габер Микола Олександрович). Секретар комісії – Гап’як Галина Степанівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна).

Члени комісії – Андрусяк Уляна Ярославівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Букатюк Людмила Петрівна (СП – Новак Андрій Яремович), Вишенько Світлана Василівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Годзюр Галина Василівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Корж Любомир Васильович (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Максімко Леся Дмитрівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Панько Антоніна Василівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Підзамецька Юлія Іванівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Попович Оксана Василівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Рудейчук Тетяна Ярославівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Савчук Любов Михайлівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Семенишин Ганна Василівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Сіщук Галина Дмитрівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Ткачук Василь Дмитрович (СП – Шевченко Олександр Леонідович (СП – Носенко Сергій Михайлович).

Виборча дільниця № 260483, звичайна, Середня

(вул. Михайлюка, 222, смт. Битків)

Голова комісії – Томуняк Ірина Петрівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович). Заступник голови комісії – Брайк Ірина Дмитрівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович). Секретар комісії – Максим’юк Оксана Василівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна).

Члени комісії – Бенюк Мар’яна Миколаївна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Ганиш Василь Васильович (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Гунда Інна Василівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Зеленчук Галина Іванівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Ломпас Галина Миколаївна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Ломпас Марія Василівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Ломпас Марія Іванівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Майхрович Оксана Анатоліївна (СП – Кива Ілля Володимирович), Морозюк Іванна Іванівна (СП – Новак Андрій Яремович), Накладюк Ганна Іванівна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Остапчук Іванна Іванівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Процак Світлана Михайлівна (СП – Габер Микола Олександрович), Рогів Ганна Іванівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Тацяк Марія Іванівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Цибульська Інна Олександрівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович).

Виборча дільниця № 260484, звичайна, Мала

(вул. Промислова, 6, смт. Битків)

Голова комісії – Олінчинська Ірина Василівна (СП – Тарута Сергій Олексійович). Заступник голови комісії – Букатюк Мар’яна Василівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович). Секретар комісії – Павлюк Марія Юріївна (СП – Ригованов Руслан Олександрович).

Члени комісії – Бенюк Ольга Петрівна (СП – Габер Микола Олександрович), Букатюк Марія Василівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Букатюк Тарас Васильович (СП – Кива Ілля Володимирович), Гунда Галина Миколаївна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Данилюк Уляна Дмитрівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Лавринович Ольга Михайлівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Ломпас Іванна Миколаївна (СП – Новак Андрій Яремович), Москалюк Марія Миколаївна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Павлюк Оксана Ігорівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Пристай Галина Іванівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Синяк Іван Михайлович (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Щербюк Оксана Антонівна (СП – Ляшко Олег Валерійович).

Виборча дільниця № 260485, звичайна, Велика

(вул. 16 Липня, 227 А, смт. Делятин)

Голова комісії – Товпашко Марія Іванівна (СП – Носенко Сергій Михайлович). Заступник голови комісії – Гадзіковська Алла Михайлівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна). Секретар комісії – Абрам’юк Назар Миколайович (СП – Дерев’янко Юрій Богданович).

Члени комісії – Булелик Мар’яна Михайлівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Вольвин Алла Сергіївна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Довбенюк Мар’яна Ігорівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Клим’юк Діана Михайлівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Клим’юк Соломія Андріївна (СП – Кива Ілля Володимирович), Костик Ганна Іванівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Кот Олеся Мирославівна (СП – Новак Андрій Яремович), Коцюбович Любов Любомирівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Коцюбович Любов Любомирівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Кувік Оксана Богданівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Масевич Христина Романівна (СП – Габер Микола Олександрович), Соловко Іван Михайлович (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Тодощук Надія Орестівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Яцько Ірина Миколаївна (СП – Ригованов Руслан Олександрович).

Виборча дільниця № 260486, звичайна, Середня

(вул. 16 Липня, 113 В, смт. Делятин)

Голова комісії – Старунчак Михайло Михайлович (СП – Гриценко Анатолій Степанович). Заступник голови комісії – Приймак Ірина Василівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович). Секретар комісії – Боднарук Христина Богданівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович).

Члени комісії – Боднарук Тетяна Юріївна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Залозецька Наталія Ігорівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Зінич Оксана Василівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Іваніщак Галина Юріївна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Кіт Олеся Михайлівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Марич Світлана Віталіївна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Меланюк Андрій Юрійович (СП – Носенко Сергій Михайлович), Мельник Ірина Євгеніївна (СП – Новак Андрій Яремович), Пахарєва Оксана Віталіївна (СП – Габер Микола Олександрович), Петріщак Валентина Миколаївна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Ткачук Любов Іванівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Федорак Любов Дмитрівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Щерб’юк Дмитро Миколайович (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Янко Наталія Степанівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович).

Виборча дільниця № 260487, звичайна, Середня

(вул. Шевелівка, 21, смт. Делятин)

Голова комісії – Коцюбович Ірина Михайлівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович). Заступник голови комісії – Копчук Оксана Олександрівна (СП – Порошенко Петро Олексійович). Секретар комісії – Орловська Любов Василівна (СП – Новак Андрій Яремович).

Члени комісії – Абрамюк Юрій Юрійович (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Андруняк Галина Михайлівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Беркещук Любов Львівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Білінкевич Інна Сергіївна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Вольвин Надія Василівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Гедзик Ірина Іванівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Джуранюк Галина Іванівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Кухарук Тетяна Василівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Микитин Надія Юріївна (СП – Габер Микола Олександрович), Нищей Оксана Василівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Федорчак Любов Юріївна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Яворська Романія Зіновіївна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна).

Виборча дільниця № 260488, звичайна, Середня

(вул. Любіжня, 130 А, смт. Делятин)

Голова комісії – Залозецька Олександра Миколаївна (СП – Ригованов Руслан Олександрович). Заступник голови комісії – Мисюк Ірина Іванівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна). Секретар комісії – Сметанюк Андрій Васильович (СП – Кива Ілля Володимирович).

Члени комісії – Андруняк Іван Васильович (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Грещук Ірина Василівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Кіселюк Ярослав Ярославович (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Менделюк Ірина Дмитрівна (СП – Габер Микола Олександрович), Сливка Петро Михайлович (СП – Ляшко Олег Валерійович), Стельмащук Оксана Василівна (СП – Новак Андрій Яремович), Флис Параска Юріївна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Хопта Надія Михайлівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Штучна Олександра Василівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна).

Виборча дільниця № 260489, звичайна, Середня

(вул. Авіаційна, 619, смт. Делятин)

Голова комісії – Бойчук Михайло Володимирович (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна). Заступник голови комісії – Савчук Марина Михайлівна (СП – Кива Ілля Володимирович). Секретар комісії – Янголь Олена Олександрівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович).

Члени комісії – Боднарук Марія Василівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Гайдук Тетяна Іванівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Гриценко Діана Любомирівна (СП – Габер Микола Олександрович), Карась Світлана Андріївна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Кметюк Світлана Іванівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Колопельник Квітослава Дмитрівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Коцюбович Роман Любомирович (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Насадюк Любомир Васильович (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Онуфрак Світлана Іванівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Павлюк Тетяна Павлівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Смоляр Лілія Володимирівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Фатюк Михайло Миколайович (СП – Новак Андрій Яремович), Яворський Іван Миколайович (СП – Ляшко Олег Валерійович).

Виборча дільниця № 260490, звичайна, Велика

(вул. Шкільна, 3, смт. Ланчин)

Голова комісії – Мідак Наталія Михайлівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович). Заступник голови комісії – Яремин Наталія Михайлівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович). Секретар комісії – Барановська Галина Василівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна).

Члени комісії – Бойчук Наталія Миколаївна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Голіней Ірина Василівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Голіней Ірина Василівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Гресько Галина Василівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Гресько Тетяна Іванівна (СП – Новак Андрій Яремович), Кашуб’як Любов Ярославівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Мацюк Марія Ярославівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Мельничук Христина Михайлівна (СП – Габер Микола Олександрович), Новак Василь Васильович (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Пинело Наталія Іванівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Поліщук Дарія Михайлівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Христан Ольга Василівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Цюрак Ірина Ярославівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Яремин Ярослава Василівна (СП – Тарута Сергій Олексійович).

Виборча дільниця № 260491, звичайна, Велика

(вул. Незалежності, 142, смт. Ланчин)

Голова комісії – Яворська Марія Михайлівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович). Заступник голови комісії – Гресько Любов Василівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна). Секретар комісії – Стефанців Аліна Василівна (СП – Кива Ілля Володимирович).

Члени комісії – Вибранська Ольга Єгорівна (СП – Габер Микола Олександрович), Голіней Галина Михайлівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Жупник Ірина Михайлівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Захарчук Оксана Дмитрівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Захарчук Олександра Василівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Кобиляцька Марія Михайлівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Мацюк Ірина Василівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Новак Василь Михайлович (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Палійчук Марія Михайлівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Сенчук Ірина Василівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Сергійчук Людмила Валентинівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Сергійчук Наталія Василівна (СП – Новак Андрій Яремович), Трухан Ганна Василівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович).

Виборча дільниця № 260492, звичайна, Велика

(вул. Карпатська, 6, смт. Ланчин)

Голова комісії – Дричак Петро Васильович (СП – Ригованов Руслан Олександрович). Заступник голови комісії – Гресько Ірина Василівна (СП – Новак Андрій Яремович). Секретар комісії – Іваночко Надія Василівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович).

Члени комісії – Боєчко Ірина Василівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Голіней Михайло Михайлович (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Голіней Марія Михайлівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Голіней Ольга Василівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Зубко Галина Михайлівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Іванюк Іван Михайлович (СП – Габер Микола Олександрович), Іванюк Ілона Василівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Іванюк Тетяна Михайлівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Мельничук Наталія Іванівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Петрук Олеся Василівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Сенчук Галина Степанівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Сенчук Іванна Михайлівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Стасюк Марія Іванівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Щербатюк Лілія Миколаївна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна).

Виборча дільниця № 260493, звичайна, Середня

(урочище Центр, 104 А, с. Бистриця)

Голова комісії – Хопта Марія Петрівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович). Заступник голови комісії – Грабівчук Ганна Василівна (СП – Кива Ілля Володимирович). Секретар комісії – Яремчук Ольга Петрівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна).

Члени комісії – Бєрнат Ольга Олексіївна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Гав’юк Люба Петрівна (СП – Габер Микола Олександрович), Гуцуляк Людмила Вікторівна (СП – Новак Андрій Яремович), Гуцько Тетяна Ігорівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Зварич Любов Іванівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Каралаш Мар’яна Петрівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Максимчук Галина Василівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Марчук Мар’яна Володимирівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Мельник Ярослав Петрович (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Мотрюк Богдана Богданівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Сугай Юрій Васильович (СП – Ляшко Олег Валерійович), Яремчук Галина Петрівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Яремчук Іванна Василівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Яремчук Христина Петрівна (СП – Тарута Сергій Олексійович).

Виборча дільниця № 260494, звичайна, Велика

(вул. М. Підгірянки, 97, с. Білі Ослави)

Голова комісії – Струк Михайло Ярославович (СП – Шевченко Олександр Леонідович). Заступник голови комісії – Щербюк Леся Володимирівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна). Секретар комісії – Ципин Марія Василівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна).

Члени комісії – Боднарук Інна Миколаївна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Боднарук Наталія Володимирівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Гринюк Степан Васильович (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Гринюк Тетяна Степанівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Дідик Василь Михайлович (СП – Ляшко Олег Валерійович), Дідик Уляна Василівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Дячук Оксана Василівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Квітчук Оксана Степанівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Ломпас Наталія Володимирівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Тирська Любов Дмитрівна (СП – Габер Микола Олександрович), Щербюк Василина Василівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Щербюк Василина Василівна (СП – Новак Андрій Яремович), Ямпольська Марія Василівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович).

Виборча дільниця № 260495, звичайна, Велика

(вул. М. Підгірянки, 150 А, с. Білі Ослави)

Голова комісії – Щербюк Марія Юріївна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна). Заступник голови комісії – Скуратівська Лідія Дмитрівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович). Секретар комісії – Шуверюк Надія Дмитрівна (СП – Данилюк Олександр Володимирович).

Члени комісії – Бойко Леся Богданівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Гуменюк Марія Олексіївна (СП – Новак Андрій Яремович), Дячук Марія Михайлівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Кісельова Ірина Василівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Костюк Світлана Іванівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Левицька Любов Володимирівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Левицька Марта Миронівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Левицький Антон Юрійович (СП – Порошенко Петро Олексійович), Лейбюк Віта Миколаївна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Микитин Оксана Василівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Поварчук Галина Василівна (СП – Габер Микола Олександрович), Щербюк Іванна Василівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Щербюк Інна Степанівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Щербюк Наталія Анатоліївна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович).

Виборча дільниця № 260496, звичайна, Середня

(вул. Грушевського, 55, с. Верхній Майдан)

Голова комісії – Онуфрак Юлія Ярославівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович). Заступник голови комісії – Глинчак Тетяна Ярославівна (СП – Новак Андрій Яремович). Секретар комісії – Щербляк Марія Миколаївна (СП – Ляшко Олег Валерійович).

Члени комісії – Водославська Наталія Михайлівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Гаврилюк Ярослава Михайлівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Глинчак Мирослава Дмитрівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Глинчак Наталія Степанівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Іванюк Оксана Миколаївна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Кащеєва Наталія Михайлівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Ковальчишин Уляна Миколаївна (СП – Кива Ілля Володимирович), Костюк Галина Дмитрівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Онуфрак Олена Василівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Петрик Тарас Васильович (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Свідрак Мар’яна Миколаївна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Стефанюк Василь Васильович (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Токарук Галина Михайлівна (СП – Габер Микола Олександрович), Токарук Іван Михайлович (СП – Кривенко Віктор Миколайович).

Виборча дільниця № 260497, звичайна, Середня

(вул. Грушевського, 2, с. Волосів)

Голова комісії – Станчук Людмила Олегівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович). Заступник голови комісії – Багайлюк Оксана Василівна (СП – Тарута Сергій Олексійович). Секретар комісії – Павлюк Іван Іванович (СП – Габер Микола Олександрович).

Члени комісії – Бойко Галина Василівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Гаврильчук Андрій Романович (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Галюк Тетяна Петрівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Гвоздянчук Маріанна Василівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Глинчак Надія Ярославівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Гурмак Наталія Миколаївна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Павлюк Іванна Василівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Реміцька Ірина Данилівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Романюк Ірина Анатоліївна (СП – Новак Андрій Яремович), Ткач Тетяна Василівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Тріщук Мар’яна Богданівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Угринчук Андрій Романович (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Угринчук Уляна Василівна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Федоришин Оксана Михайлівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Якубчак Мар’яна Ігорівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович).

Виборча дільниця № 260498, звичайна, Середня

(вул. Українська, 78, с. Гаврилівка)

Голова комісії – Гавкалюк Наталія Василівна (СП – Кива Ілля Володимирович). Заступник голови комісії – Сідляр Марія Володимирівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович). Секретар комісії – Пилипяк Марія Василівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна).

Члени комісії – Вельган Марія Василівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Гереджук Микола Васильович (СП – Ляшко Олег Валерійович), Голинська Леся Ярославівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Коваль Ганна Іванівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Ласкович Світлана Василівна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Пилип’як Марія Василівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Романюк Галина Володимирівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Романюк Ірина Іванівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Сідляр Світлана Василівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Федоришин Іванна Михайлівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Філатова Марія Романівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Хабайлюк Марія Ярославівна (СП – Габер Микола Олександрович), Хмельовська Тетяна Василівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Яковішак Марія Романівна (СП – Новак Андрій Яремович).

Виборча дільниця № 260499, звичайна, Середня

(вул. Українська, 78, с. Гаврилівка)

Голова комісії – Приймак Ярослава Василівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович). Заступник голови комісії – Філатов Олександр Романович (СП – Зеленський Володимир Олександрович). Секретар комісії – Сідляр Ірина Василівна (СП – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії – Бойко Іван Васильович (СП – Тарута Сергій Олексійович), Бойко Оксана Василівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Гавкалюк Тетяна Василівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Котик Ігор Іванович (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Маслій Ольга Михайлівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Передрук Марія Миколаївна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Пилип’як Марія Іванівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Пинчук Мар’яна Вікторівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Приймак Марія Василівна (СП – Новак Андрій Яремович), Рудак Галина Василівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Стадник Марія Іванівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Торб’як Уляна Любомирівна (СП – Габер Микола Олександрович), Щербата Ірина Богданівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Яремчук Дарія Іванівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна).

Виборча дільниця № 260500, звичайна, Велика

(вул. Д. Синяка, 2, с. Гвізд)

Голова комісії – Николюк Наталія Михайлівна (СП – Кива Ілля Володимирович). Заступник голови комісії – Муляр Віталій Вікторович (СП – Порошенко Петро Олексійович). Секретар комісії – Пицюк Оксана Миколаївна (СП – Шевченко Олександр Леонідович).

Члени комісії – Андріїв Оксана Володимирівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Білоус Галина Миколаївна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Бойко Катерина Миколаївна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Василик Любов Іванівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Гаврищук Катерина Ярославівна (СП – Габер Микола Олександрович), Гордіца Ольга Ігорівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Жупник Олександра Володимирівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Касьянова Уляна Ігорівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Петрук Ірина Іванівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Пицюк Надія Іванівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Піхота Галина Михайлівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Сахарчук Ярослав Іванович (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Синяк Оксана Михайлівна (СП – Новак Андрій Яремович), Шваюк Микола Володимирович (СП – Носенко Сергій Михайлович).

Виборча дільниця № 260501, звичайна, Середня

(вул. Д. Синяка, 126, с. Гвізд)

Голова комісії – Кравчук Ганна Миколаївна (СП – Новак Андрій Яремович). Заступник голови комісії – Кепещук Петро Михайлович (СП – Габер Микола Олександрович). Секретар комісії – Гуцуляк Марія Іванівна (СП – Кива Ілля Володимирович).

Члени комісії – Бреславська Лілія Дмитрівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Вівчарик Наталія Михайлівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Гугляк Марія Ярославівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Кісляк Альона Василівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Муляр Мар’яна Іванівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Муляр Назарій Вікторович (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Петрук Ірина Михайлівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Пицюк Марія Дмитрівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Рибак Іванна Василівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Семенишин Василь Володимирович (СП – Тарута Сергій Олексійович), Семенишин Любов Василівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Ульріх Вікторія Анатоліївна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Шуфлін Оксана Василівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович).

Виборча дільниця № 260502, звичайна, Велика

(вул. Шевченка, 14, с. Добротів)

Голова комісії – Вагилевич Ольга Володимирівна (СП – Носенко Сергій Михайлович). Заступник голови комісії – Майструк Любов Василівна (СП – Кива Ілля Володимирович). Секретар комісії – Попадич Оксана Тарасівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович).

Члени комісії – Баб’як Марія Дмитрівна (СП – Новак Андрій Яремович), Білоус Катерина Дмитрівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Вертипорох Антоніна Михайлівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Голіней Ірина Михайлівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Дімнич Мар’яна Яківна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Іванішак Марія Михайлівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Мельник Вікторія Володимирівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Мельник Надія Михайлівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Менів Романія Василівна (СП – Габер Микола Олександрович), Попович Олександра Василівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Ратушняк Вікторія Русланівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Римарук Надія Василівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Христан Марія Михайлівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Цюрак Ганна Михайлівна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Шимутко Наталія Дмитрівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна).

Виборча дільниця № 260503, звичайна, Велика

(вул. Незалежності, 71, с. Заріччя)

Голова комісії – Обідняк Олена Дмитрівна (СП – Тарута Сергій Олексійович). Заступник голови комісії – Кошук Степан Семенович (СП – Носенко Сергій Михайлович). Секретар комісії – Магомета Андрій Степанович (СП – Кармазін Юрій Анатолійович).

Члени комісії – Вацик Любов Миколаївна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Вацик Микола Васильович (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Гнатюк Ярослава Іванівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Гнип’юк Андрій Дмитрович (СП – Новак Андрій Яремович), Гнип’юк Любов Мирославівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Гуменюк Віталія Михайлівна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Гуменюк Марія Іванівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Докторук Андрій Іванович (СП – Ляшко Олег Валерійович), Докторук Уляна Ярославівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Короляк Оксана Богданівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Савчук Михайло Дмитрович (СП – Габер Микола Олександрович), Ханенко Ірина Ігорівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Чіх Ганна Василівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Чіх Оксана Миколаївна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович).

Виборча дільниця № 260504, звичайна, Середня

(вул. Церковна, 39, с. Заріччя)

Голова комісії – Яремин Тетяна Михайлівна (СП – Ляшко Олег Валерійович). Заступник голови комісії – Булелик Любов Іванівна (СП – Новак Андрій Яремович). Секретар комісії – Костик Тетяна Іванівна (СП – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії – Булелик Віра Миколаїна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Гуменюк Любов Василівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Гурмак Квітослава Дмитрівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Збраілова Оксана Степанівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Іванців Любов Василівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Козак Олександра Михайлівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Ломпас Галина Василівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Пилка Іванна Михайлівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Питюк Мар’яна Василівна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Поварчук Ольга Богданівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Поварчук Уляна Ярославівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Стельмащук Мар’яна Василівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Струк Ольга Богданівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Терпіляк Галина Степанівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Ткачук Наталія Василівна (СП – Габер Микола Олександрович).

Виборча дільниця № 260505, звичайна, Велика

(Хрипелів, 3, с. Зелена)

Голова комісії – Кузюк Любов Михайлівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна). Заступник голови комісії – Осташук Мирослава Дмитрівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович). Секретар комісії – Саборяк Василь Семенович (СП – Носенко Сергій Михайлович).

Члени комісії – Бойчук Лілія Василівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Клюшта Катерина Онуфріївна (СП – Новак Андрій Яремович), Косюк Ярослав Миколайович (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Максимчук Анна Миколаївна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Несторак Наталія Миколаївна (СП – Кива Ілля Володимирович), Остапюк Олександра Петрівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Осташук Галина Миколаївна (СП – Габер Микола Олександрович), Осташук Мирослава Дмитрівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Осташук Наталія Олегівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Осташук Оксана Василівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Ратушняк Марія Олексіївна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Шпинта Галина Іванівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Щерб’юк Уляна Тарасівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович).

Виборча дільниця № 260506, звичайна, Середня

(Черник, 15, с. Черник)

Голова комісії – Гайдук Наталія Василівна (СП – Тарута Сергій Олексійович). Заступник голови комісії – Максимчук Роксолана Миколаївна (СП – Шевченко Олександр Леонідович). Секретар комісії – Кузюк Людмила Дмитрівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович).

Члени комісії – Дзебчук Галина Юріївна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Кузюк Світлана Дмитрівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Лайщук Тетяна Олександрівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Михайлюк Олена Михайлівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Онуфрак Марія Михайлівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Онуфрак Марія Михайлівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Онуфрак Оксана Ярославівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Остап’юк Михайло Дмитрович (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Остап’юк-Жовнірега Марія Іванівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Осташук Василь Васильович (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Осташук Оксана Василівна (СП – Новак Андрій Яремович), Петлюк Марія Михайлівна (СП – Габер Микола Олександрович), Тимчук Ірина Василівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович).

Виборча дільниця № 260507, звичайна, Середня

(Максимець-Звір, 15, с. Максимець)

Голова комісії – Кузюк Оксана Петрівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна). Заступник голови комісії – Онуфрак Олеся Іванівна (СП – Ляшко Олег Валерійович). Секретар комісії – Кузюк Іванна Богданівна (СП – Носенко Сергій Михайлович).

Члени комісії – Глушко Віра Юріївна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Гоцанюк Тетяна Романівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Дзебчук Анастасія Василівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Дзебчук Василь Миколайович (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Дзебчук Галина Петрівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Кузюк Олександра Дмитрівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Лопатчук Ганна Іванівна (СП – Новак Андрій Яремович), Лопатчук Олександра Петрівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Остап’юк Володимир Васильович (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Семенюк Ольга Василівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Юрчук Марія Іванівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна).

Виборча дільниця № 260508, звичайна, Середня

(вул. Винниченка, 2А, с. Камінне)

Голова комісії – Перегінчук Галина Василівна (СП – Носенко Сергій Михайлович). Заступник голови комісії – Гуляк Ірина Романівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович). Секретар комісії – Вексей Олеся Василівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович).

Члени комісії – Гавриляк Марина Анатоліївна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Гаманюк Наталія Богданівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Добжинецька Оксана Василівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Дубницька Мар’яна Михайлівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Кузів Мирослав Романович (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Кушнірчук Христина Василівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Мельницька Марія Василівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Носкова Олена Сергіївна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Олійник Олеся Мирославівна (СП – Новак Андрій Яремович), Орловська Галина Василівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Ошур Тетяна Василівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Пасєка Тетяна Василівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Тимчук Олеся Тарасівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Федорович Оксана Дмитрівна (СП – Габер Микола Олександрович), Шумляс Оксана Романівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна).

Виборча дільниця № 260509, звичайна, Середня

(вул. Шевченка, 147, с. Красна)

Голова комісії – Бойко Іванна Іванівна (СП – Носенко Сергій Михайлович). Заступник голови комісії – Демянів Наталія Федорівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович). Секретар комісії – Гринюк Наталія Олександрівна (СП – Тарута Сергій Олексійович).

Члени комісії – Бойко Мирослава Василівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Гекманюк Богдана Романівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Гекманюк Василь Іванович (СП – Габер Микола Олександрович), Гнатюк Наталія Фоківна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Данилюк Любов Василівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Левицький Василь Михайлович (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Менів Василина Петрівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Ментинська Олександра Дмитрівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Онуфрак Олександра Ярославівна (СП – Новак Андрій Яремович), Паньків Оксана Василівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Фесюк Лілія Іванівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Фукаляк Василь Васильович (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Шеремет Оксана Миколаївна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Шеремет Олександра Василівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Яремчук Наталія Василівна (СП – Кива Ілля Володимирович).

Виборча дільниця № 260510, звичайна, Середня

(вул. Шевченка, 147, с. Красна)

Голова комісії – Мельничук Мирослава Михайлівна (СП – Новак Андрій Яремович). Заступник голови комісії – Тимчук Мирослава Василівна (СП – Кива Ілля Володимирович). Секретар комісії – Нагорняк Руслана Богданівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович).

Члени комісії – Андрусів Тетяна Ярославівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Боднар Василь Федорович (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Гнатишак Богдан Васильович (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Гнатишак Іванна Василівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Іваночко Тетяна Іванівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Левицька Ольга Андріївна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Лозяк Василь Миколайович (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Лозяк Наталія Русланівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Мельничук Іван Михайлович (СП – Габер Микола Олександрович), Мельничук Надія Іванівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Микитин Андрій Васильович (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Сіщук Ірина Михайлівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Терентюк Марія Іванівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Шмід Василь Богданович (СП – Кривенко Віктор Миколайович).

Виборча дільниця № 260511, звичайна, Середня

(вул. Грушевського, 17, с. Лісна Тарновиця)

Голова комісії – Савчук Надія Василівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна). Заступник голови комісії – Кожушина Наталія Василівна (СП – Носенко Сергій Михайлович). Секретар комісії – Йосипчук Христина Дмитрівна (СП – Габер Микола Олександрович).

Члени комісії – Городенко Надія Федорівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Городенко Світлана Федорівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Гриджук Марія Михайлівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Гринчак Ольга Тарасівна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Качанюк Василь Степанович (СП – Ляшко Олег Валерійович), Качанюк Марія Василівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Качанюк Мар’яна Василівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Качанюк Олеся Миколаївна (СП – Новак Андрій Яремович), Клюфінська Вікторія Михайлівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Миколайчук Мар’яна Миронівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Павлюк Юлія Михайлівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Свідрук Оксана Володимирівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Широков Віктор Вікторович (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Широков Олег Вікторович (СП – Кармазін Юрій Анатолійович).

Виборча дільниця № 260512, звичайна, Середня

(вул. Стуса, 18 А, с. Лоєва)

Голова комісії – Кравчук Марія Степанівна (СП – Тарута Сергій Олексійович). Заступник голови комісії – Том’як Ігор Михайлович (СП – Шевченко Олександр Леонідович). Секретар комісії – Хопта Сніжана Василівна (СП – Носенко Сергій Михайлович).

Члени комісії – Гошко Христина Ярославівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Грицюк Лілія Богданівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Грицюк Наталія Ярославівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Завадська Ольга Михайлівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Криса Роман Миколайович (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Пліщук Богдан Дмитрович (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Пліщук Ірина Василівна (СП – Новак Андрій Яремович), Стасюк Мар’яна Миколаївна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Том’як Віра Степанівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Ходорко Наталія Василівна (СП – Габер Микола Олександрович), Хопта Іван Степанович (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Хопта Оксана Володимирівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Цурак Ігор Васильович (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Щерб’юк Мар’яна Василівна (СП – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260513, звичайна, Велика

(вул. Шевченка, 59, с. Молодків)

Голова комісії – Думенко Оксана Богданівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна). Заступник голови комісії – Івасик Наталія Михайлівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович). Секретар комісії – Єфімова Оксана Василівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович).

Члени комісії – Бабінська Марія Миколаївна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Бойчук Світлана Михайлівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Вірстюк Олександра Василівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Демидюк Наталія Миколаївна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Єфімов Юрій Юрійович (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Івасик Галина Іванівна (СП – Новак Андрій Яремович), Кисляк Галина Степанівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Луканюк Тетяна Василівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Мандзюк Ганна Василівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Микитюк Ганна Василівна (СП –Тимошенко Юлія Володимирівна), Сав’юк Богдана Василівна (СП – Габер Микола Олександрович), Стефурак Людмила Іванівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Шибістий Василь Олегович (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Щибіста Тетяна Михайлівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович).

Виборча дільниця № 260514, звичайна, Велика

(вул. Грушевського, 170, с. Назавизів)

Голова комісії – Вівчарчук Людмила Василівна, (СП – Кива Ілля Володимирович). Заступник голови комісії – Міщук Уляна Володимирівна (СП – Тарута Сергій Олексійович). Секретар комісії – Оринчук Ольга Ярославівна (СП – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії – Будзак Мар’яна Іванівна (СП – Новак Андрій Яремович), Гурмак Іванна Іванівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Гурмак Ольга Любомирівна (СП – Габер Микола Олександрович), Демянчук Любов Миколаївна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Дерещук Іванна Дмитрівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Дожук Іванна Михайлівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Долотко Іванна Володимирівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Досин Ярослава Михайлівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Дунець Ірина Володимирівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Козороз Людмила Дмитрівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Кузик Іван Васильович (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Пристай Василь Володимирович (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Томин Микола Михайлович (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Томин Наталія Олександрівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович).

Виборча дільниця № 260515, звичайна, Середня

(вул. Шевченка, 95 В, с. Парище)

Голова комісії – Магдич Василь Михайлович (СП – Кива Ілля Володимирович). Заступник голови комісії – Левицька Марія Іванівна (СП – Ляшко Олег Валерійович). Секретар комісії – Ковальчишин Оксана Миколаївна (СП – Кривенко Віктор Миколайович).

Члени комісії – Бойко Любов Дмитрівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Данчишин Світлана Василівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Каратніцький Зеновій Васильович (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Катамай Галина Василівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Ковальчишин Іван Дмитрович (СП – Тарута Сергій Олексійович), Ковальчишин Любов Зіновіївна (СП – Новак Андрій Яремович), Ковальчишин Оксана Василівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Ковальчук Світлана Василівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Левицька Олександра Миколаївна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Петрик Галина Василівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Петрик Яна Михайлівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Пинчук Марія Іванівна (СП –Тимошенко Юлія Володимирівна), Пшеничка Наталія Василівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Рудак Галина Василівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Цюпак Марія Василівна (СП – Габер Микола Олександрович).

Виборча дільниця № 260516, звичайна, Мала

(вул. Грушевського, 16 Е, с. Лісна Велесниця)

Голова комісії – Незвещук Надія Михайлівна (СП – Кива Ілля Володимирович). Заступник голови комісії – Батир Оксана Іванівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна). Секретар комісії – Панчишин Любов Михайлівна (СП – Тарута Сергій Олексійович).

Члени комісії – Василаш Христина Дмитрівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Гусак Богдан Миколайович (СП – Порошенко Петро Олексійович), Клюфінська Марія Миколаївна (СП – Новак Андрій Яремович), Костіна Галина Станіславівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Приймак Ганна Василівна (СП – Габер Микола Олександрович), Приймак Микола Іванович (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Ткачук Дмитро Васильович (СП – Ляшко Олег Валерійович), Чіх Марія Михайлівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович).

Виборча дільниця № 260517, звичайна, Середня

(вул. С. Галечко, 21, с. Пасічна)

Голова комісії – Шулепа Світлана Миколаївна, (СП – Ляшко Олег Валерійович). Заступник голови комісії – Браік Марія Іванівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна). Секретар комісії – Лопатчук Марія Петрівна (СП – Тарута Сергій Олексійович).

Члени комісії – Андрухів Інна Василівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Вінтоняк Оксана Миколаївна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Глуховська Тетяна Юріївна (СП – Шевченко Олександр Леонідович); Гуцько Світлана Василівна (СП – Габер Микола Олександрович); Дутчак Галина Іванівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Дутчак Ольга Іванівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Зеленчук Ярослава Дмитрівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Луцяк Ганна Ярославівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Макушин Наталія Михайлівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Микитюк Ганна Миколаївна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Микитюк Оксана Ярославівна (СП Литвиненко Юлія Леонідівна), Михайлюк Оксана Василівна (СП – Новак Андрій Яремович), Складановська Оксана Михайлівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Сугай Оксана Миколаївна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович).

Виборча дільниця № 260518, звичайна, Середня

(вул. Постоята, 56 А, с. Постоята)

Голова комісії – Грушка Галина Іванівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович). Заступник голови комісії – Гуш Сергій Васильович (СП – Данилюк Олександр Володимирович). Заступник голови комісії – Гуш Катерина Олексіївна (СП – Гриценко Анатолій Степанович).

Члени комісії – Грушка Надія Василівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Гуш Світлана Василівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Зварич Ірина Іванівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Кіселюк Віталія Василівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Коцько Оксана Ярославівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Лавринович Любов Миколаївна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Лахва Богдан Іванович (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Михайлюк Катерина Олексіївна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Сенатович Володимир Іванович (СП – Ляшко Олег Валерійович), Соломіна Галина Миколаївна (СП – Новак Андрій Яремович), Тітова Іванна Михайлівна (СП – Носенко Сергій Михайлович).

Виборча дільниця № 260519, звичайна, Велика

(вул. С. Галечко, 129, с. Пасічна)

Голова комісії – Сенатович Микола Іванович (СП – Ляшко Олег Валерійович). Заступник голови комісії – Лесюк Ірина Іванівна (СП – Кива Ілля Володимирович). Секретар комісії – Гультай Іванна Іванівна (СП – Новак Андрій Яремович).

Члени комісії – Бойкович Світлана Миколаївна (СП Зеленський Володимир Олександрович), Гринішак Лєна Василівна (СП – Габер Микола Олександрович), Данилюк Любов Михайлівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Клим’юк Галина Богданівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Лахва Ірина Олександрівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Лесюк Андрій Миколайович   (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Лопатчук Оксана Миколаївна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Мельничук Марія Юріївна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Пирожук Людмила Миколаївна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Спасюк Надія Юріївна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Сугай Соломія Богданівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Типусяк Олександра Василівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Цимбалюк Марія Миколаївна (СП Носенко Сергій Михайлович), Цимбалюк Марія Миколаївна (СП – Порошенко Петро Олексійович).

Виборча дільниця № 260520, звичайна, Мала

(Бухтівець, Пасічнянське лісництво № 5, с. Букове)

Голова комісії – Сидорук Марія Миколаївна (СП – Носенко Сергій Михайлович). Заступник голови комісії – Сугай Іванна Миколаївна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович). Секретар комісії – Герба Петро Іванович (СП – Кошулинський Руслан Володимирович).

Члени комісії – Кантурак Юлія Михайлівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Лопатчук Іван Михайлович (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Матієшин Ірина Романівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Матієшин Христина Миколаївна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Накладюк Галина Юріївна (СП – Габер Микола Олександрович), Рудакова Любов Ярославівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Сенатович Іван Васильович (СП – Ляшко Олег Валерійович), Цимбалюк Ганна Іванівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович).

Виборча дільниця № 260521, звичайна, Велика

(вул. Січових Стрільців, 21, с. Перерісль)

Голова комісії – Передрук Оксана Дмитрівна (СП – Порошенко Петро Олексійович). Заступник голови комісії – Стефанюк Людмила Ярославівна (СП – Кива Ілля Володимирович). Секретар комісії – Болотова Іванна Василівна (СП – Габер Микола Олександрович).

Члени комісії – Багайлюк Галина Зіновіївна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Боднар Ірина Іванівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Вівчарчук Оксана Василівна (СП – Новак Андрій Яремович), Данилюк Наталія Василівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Ерстенюк Ганна Михайлівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Клюфінська Анна Василівна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Максим’юк Анна Михайлівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Непеляк Марія Петрівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Олійник Олег Миколайович (СП – Ляшко Олег Валерійович), Остап’юк Олена Олександрівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Павлюк Любов Василівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Свідрук Василь Степанович (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Сорочинська Оксана Євгенівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Стефініна Параска Антонівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Угринчук Ольга Олексіївна (СП – Тарута Сергій Олексійович).

Виборча дільниця № 260522, звичайна, Велика

(вул. Українських Січових Стрільців, 90, с. Пнів)

Голова комісії – Калинюк Оксана Василівна, (СП – Зеленський Володимир Олександрович. Заступник голови комісії – Плитус Уляна Василівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович). Секретар комісії – Гунда Ольга Михайлівна (СП – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії – Андріїв Лілія Василівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Гордіца Андрій Романович (СП – Носенко Сергій Михайлович), Дисько Тетяна Миколаївна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Іванків Василь Олексійович (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Калинюк Ігор Михайлович (СП – Ляшко Олег Валерійович), Лавринович Марія Петрівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Лівун Наталія Анатоліївна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Лутанюк Оксана Іванівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Максим’юк Анжела Миколаївна (СП – Габер Микола Олександрович), Питлюк Наталія Михайлівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Прокопечко Дмитро Володимирович (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Савуляк Світлана Василівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Чалик’ян Наталія Ярославівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Юдіна Тетяна Леонтіївна (СП – Новак Андрій Яремович).

Виборча дільниця № 260523, звичайна, Велика

(вул. Українських Січових Стрільців, 104 А, с. Пнів)

Голова комісії – Прокопечко Надія Миколаївна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна). Заступник голови комісії – Кізів Володимир Михайлович (СП – Дерев’янко Юрій Богданович). Секретар комісії – Вірста Христина Дмитрівна (СП – Габер Микола Олександрович).

Члени комісії – Бенюк Іванна Дмитрівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Вінтоняк Любов Василівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Вірста Василь Дмитрович (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Вірста Михайло Михайлович (СП – Новак Андрій Яремович), Довгун Тамара Вікторівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Ільків Іван Іванович (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Клим’юк Іванна Михайлівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Лавринович Галина Василіївна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Лавріщук Марія Іванівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Максим’юк Наталія Іванівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Нечай Руслана Василівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Пирожук Ольга Петрівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Попович Петро Іванович (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Шпитко Наталія Богданівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович).

Виборча дільниця № 260524, звичайна, Середня

(вул. Плоснина, 27, с. Білозорина)

Голова комісії – Бойко Ганна Михайлівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович). Заступник голови комісії – Хімич Олександра Романівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна). Секретар комісії – Голіней Світлана Михайлівна (СП – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії – Андрусяк Марія Миколаївна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Бойко Віталій Михайлович (СП – Кива Ілля Володимирович), Бойко Тетяна Михайлівна (СП – Новак Андрій Яремович), Вірста Степан Васильович (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Глов’як Андрій Андрійович (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Гунда Леся Олексіївна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Питлюк Христина Василівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Поліщук Анатолій Анатолійович (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Пуканюк Мирослава Дмитрівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Сіщук Марія Дмитрівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Сіщук Світлана Петрівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Сіщук Уляна Василівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Сіщук Яна Василівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Хімич Марія Іванівна (СП – Габер Микола Олександрович).

Виборча дільниця № 260525, звичайна, Середня

(вул. Українська, 77 А, с. Саджавка)

Голова комісії – Лисак Марія Миколаївна (СП – Габер Микола Олександрович). Заступник голови комісії – Кузьмин Оксана Іванівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна). Секретар комісії – Півторак Василь Михайлович (СП – Тарута Сергій Олексійович).

Члени комісії – Адам’юк Олеся Петрівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Гонтарук Леся Василівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Калякіна Оксана Іванівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Кузьмин Світлана Михайлівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Лащук Ірина Дмитрівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Лис Андрій Петрович (СП – Кива Ілля Володимирович), Лисак Микола Васильович (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Максим’юк Любов Миколаївна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Рагузова Руслана Василівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Ткачук Ірина Вікторівна (СП – Данилюк Олександр Володимирович), Тороус Василь Ілліч (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Тороус Іван Михайлович (СП – Новак Андрій Яремович), Тороус Роман Васильович (СП – Кармазін Юрій Анатолійович).

Виборча дільниця № 260526, звичайна, Середня

(вул. Українська, 68, с. Саджавка)

Голова комісії – Бугай Галина Іванівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович). Заступник голови комісії – Півторак Наталія Іванівна (СП – Ляшко Олег Валерійович). Секретар комісії – Кузьмин Ірина Іванівна (СП – Кива Ілля Володимирович).

Члени комісії – Грицюк Світлана Михайлівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Кузьмин Василь Васильович (СП – Новак Андрій Яремович), Кузьмин Василь Іванович (СП – Тарута Сергій Олексійович), Кузьмин Іван Васильович (СП – Габер Микола Олександрович), Кузьмин Людмила Василівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Кузьмин Марія Миколаївна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Лащук Тетяна Володимирівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Лисак Надія Василівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Михасюк Марія Максимівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Сербін Анатолій Володимирович (СП – Данилюк Олександр Володимирович), Христан Мирон Якович (СП – Порошенко Петро Олексійович), Христан Мирослав Дмитрович (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Христан Надія Іванівна (СП – Носенко Сергій Михайлович).

Виборча дільниця № 260527, звичайна, Мала

(вул. Українська, 21 Б, с. Кубаївка)

Голова комісії – Яцентюк Уляна Василівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович). Секретар комісії – Павлишак Наталія Яківна (СП – Ляшко Олег Валерійович).

Члени комісії – Грицюк Надія Іванівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Іваночко Марія Ярославівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Кузьмин Дмитро Васильович (СП – Порошенко Петро Олексійович), Мочернюк Михайло Миколайович (СП – Габер Микола Олександрович), Пеньківський Роман Васильович (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна).

Виборча дільниця № 260528, звичайна, Середня

(вул. Українська, 65, с. Середній Майдан)

Голова комісії – Байляк Олена Василівна (СП – Кива Ілля Володимирович). Заступник голови комісії – Кінаш Марія Василівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна). Секретар комісії – Білоус Ольга Василівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович).

Члени комісії – Вівчарик Віктор Михайлович (СП – Носенко Сергій Михайлович), Гриджук Ярослава Дмитрівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Казюк Марина Михайлівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Кінаш Надія Василівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Круль Марія Іванівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Круль Марія Федорівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Кухарчук Іван Володимирович (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Кухарчук Іванна Петрівна (СП – Габер Микола Олександрович), Паламар Ольга Василівна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Семанюк Марія Василівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Семанюк Олена Іванівна (СП – Новак Андрій Яремович), Стадник Світлана Михайлівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Турчанська Оксана Михайлівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович).

Виборча дільниця № 260529, звичайна, Мала

(вул. Незалежна, 54 А, с. Вишнівці)

Голова комісії – Андрейчук Василь Петрович (СП – Кармазін Юрій Анатолійович). Заступник голови комісії – Вовчук Тарас Петрович (СП – Гриценко Анатолій Степанович). Секретар комісії – Ковальчук Ольга Василівна (СП – Порошенко Петро Олексійович).

Члени комісії – Бевзюк Мар’яна Романівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Бевзюк Роман Ярославович (СП – Новак Андрій Яремович), Білоус Михайло Васильович (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Волошинович Алла Володимирівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Галюк Любов Іванівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Гриджук Марія Василівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Дудурін Богдан Михайлович (СП – Ляшко Олег Валерійович), Ексарова Марія Олександрівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Кметюк Марія Дмитрівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Ковальчук Галина Романівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Лукаш Марія Степанівна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Михальчук Ганна Юліанівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович).

Виборча дільниця № 260530, звичайна, Мала

(вул. Довбуша, 20 А, с. Глинки)

Голова комісії – Байляк Дмитро Васильович (СП – Габер Микола Олександрович). Заступник голови комісії – Чуль Любов Омелянівна (СП – Порошенко Петро Олексійович). Секретар комісії – Ковальчук Ганна Василівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна).

Члени комісії – Андрусяк Любов Михайлівна (СП – Новак Андрій Яремович), Андрусяк Оксана Василівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Блонська Людмила Дмитрівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Блонський Віталій Іванович (СП – Тарута Сергій Олексійович), Гриджук Марія Миколаївна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Давиденко Ганна Дмитрівна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Круль Іван Михайлович (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Лазарєв Володимир Григорович (СП – Ляшко Олег Валерійович), Мантуляк Ольга Миколаївна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Сорока Олександра Михайлівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Степанова Ольга Романівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович).

Виборча дільниця № 260531, звичайна, Велика

(вул. Соборна, 17, с. Стримба)

Голова комісії – Лесюк Мар’яна Іванівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна). Заступник голови комісії – Павлюк Андрій Іванович (СП – Наливайченко Валентин Олександрович). Секретар комісії – Баранович Наталія Василівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович).

Члени комісії – Баранович Марія Мирославівна (СП – Габер Микола Олександрович), Білецька Сніжана Михайлівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Білецький Тарас Васильович (СП – Тарута Сергій Олексійович), Вирстюк Надія Михайлівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Годзюр Ілона Юріївна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Максімко Василь Михайлович (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Мушак Мар’яна Орестівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Патроняк Ганна Ярославівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Петрів Марія Гнатівна              (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Сабадаш Галина Ярославівна (СП – Новак Андрій Яремович), Угринюк Мар’яна Михайлівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Цінурчин Богдан Михайлович (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Шпитальна Іванна Русланівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович).

Виборча дільниця № 260532, звичайна, Велика

(вул. Грушевського, 53, с. Тисменичани)

Голова комісії – Фесюк Надія Іванівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович). Заступник голови комісії – Плитус Галина Геннадіївна (СП – Тарута Сергій Олексійович). Секретар комісії – Посічанська Марія Василівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович).

Члени комісії – Андрусяк Галина Ярославівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Бабій Ірина Борисівна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Барбак Наталія Миколаївна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Бучій Любов Василівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Гривнак Руслан Ярославович (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Жилюк Антоніна Іванівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Зельман Оксана Дмитрівна (СП – Новак Андрій Яремович), Куртяк Віталія Іванівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Куртяк Світлана Володимирівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Левицька Ольга Володимирівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Мулиган Любов Петрівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Семанюк Дмитро Петрович (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Тереля Надія Сергіївна (СП – Габер Микола Олександрович), Фучко Ігор Васильович (СП – Кошулинський Руслан Володимирович).

Виборча дільниця № 260533, звичайна, Середня

(вул. Січових Стрільців, 76, с. Фитьків)

Голова комісії – Дмитрук Наталія Дмитрівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович). Заступник голови комісії – Попович Роман Васильович (СП – Дерев’янко Юрій Богданович). Секретар комісії – Горшкальова Вікторія Іванівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна).

Члени комісії – Багрійчук Наталія Михайлівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Білейчук Тетяна Степанівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Боденко Тетяна Романівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Головінська Ганна Михайлівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Гошівська Галина Василівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Ерстенюк Віталій Миронович (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Клюфінська Катерина Дмитрівна (СП – Кривенко Віктор Миколайович), Логаза Марія Михайлівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Магеровська Ірина Василівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Мартинець Тетяна Володимирівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Мельничук Вікторія Михайлівна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Микула Оксана Миколаївна (СП – Габер Микола Олександрович), Середюк Ірина Федорівна (СП – Новак Андрій Яремович), Шологонюк Христина Богданівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Шуфлін Надія Іванівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна).

Виборча дільниця № 260534, звичайна, Середня

(вул. Братів Бойчуків, 71 А, с. Цуцилів)

Голова комісії – Чубата Галина Володимирівна (СП – Габер Микола Олександрович). Заступник голови комісії – Лукей Надія Миколаївна (СП – Гриценко Анатолій Степанович). Секретар комісії – Василишин Христина Богданівна (СП – Кривенко Віктор Миколайович).

Члени комісії – Абрат Наталія Юріївна (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Горбейчук Надія Василівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Дутчак Олександра Василівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Луцюк Вікторія Ігорівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Попович Надія Богданівна (СП – Ляшко Олег Валерійович), Рибчук Віта Тарасівна (СП – Зеленський Володимир Олександрович), Ровенко Галина Василівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Ровенко Олексій Миколайович (СП – Порошенко Петро Олексійович), Романюк Віталія Володимирівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Савчук Мар’яна Володимирівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Федорів Марія Василівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Чумбей Володимир Васильович (СП – Кошулинський Руслан Володимирович).

Виборча дільниця № 260535, звичайна, Середня

(участок Центр, 2, с. Чорні Ослави)

Голова комісії – Козьмин Галина Андріївна (СП – Порошенко Петро Олексійович). Заступник голови комісії – Ревтюк Галина Миколаївна (СП – Носенко Сергій Михайлович). Секретар комісії – Вольвин Марія Василівна (СП – Габер Микола Олександрович).

Члени комісії – Вергун Оксана Григорівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Вертипорох Світлана Григорівна (СП – Новак Андрій Яремович), Дідик Роман Васильович (СП – Ляшко Олег Валерійович), Ківнюк Мар’яна Василівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Козьмин Любомир Миколайович (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Козьмин Марія Василівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Кузів Леся Петрівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Левкун Марія Петрівна (СП – Кива Ілля Володимирович), Панько Стефанія Іванівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Попович Любов Василівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Тимчук Наталія Петрівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Шуверюк Надія Дмитрівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович).

Виборча дільниця № 260536, звичайна, Велика

(вул. Богдана Хмельницького, 388 А, с. Чорний Потік)

Голова комісії – Шовгенюк Василина Василівна (СП – Габер Микола Олександрович). Заступник голови комісії – Палійчук Ганна Михайлівна (СП – Носенко Сергій Михайлович). Секретар комісії – Стефурак Марія Михайлівна (СП – Кива Ілля Володимирович).

Члени комісії – Дячук Іванна Михайлівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна), Кобилянський Дмитро Володимирович (СП – Ригованов Руслан Олександрович), Матіко Галина Михайлівна (СП – Тарута Сергій Олексійович), Менюк Марія Василівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Менюк Наталія Василівна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна), Рудницька Ганна Василівна (СП – Новак Андрій Яремович), Старостяк Іван Богданович (СП – Ляшко Олег Валерійович), Ткачук Марія Василівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Шовгенюк Галина Михайлівна (СП – Наливайченко Валентин Олександрович), Шовгенюк Іван Михайлович (СП – Шевченко Олександр Леонідович), Шовгенюк Марія Василівна (СП – Кармазін Юрій Анатолійович), Якубенко Марія Василівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Янко Юрій Миколайович (СП – Гриценко Анатолій Степанович).

Виборча дільниця № 260537, спеціальна, Мала

(вул. Грушевського, 12А, м. Надвірна)

Голова комісії – Михалків Мар`яна Ярославівна (СП – Ригованов Руслан Олександрович). Заступник голови комісії – Богославець Євдокія Олексіївна (СП – Литвиненко Юлія Леонідівна). Секретар комісії – Андрійків Ярослав Андрійович (СП – Ляшко Олег Валерійович).

Члени комісії – Головня Галина Михайлівна (СП – Порошенко Петро Олексійович), Демидюк Євдокія Михайлівна (СП – Носенко Сергій Михайлович), Збіглей Тетяна Дмитрівна (СП – Кошулинський Руслан Володимирович), Зінірук Ірина Данилівна (СП – Дерев’янко Юрій Богданович), Катаман Галина Дмитрівна (СП – Гриценко Анатолій Степанович), Мельник Галина Михайлівна (СП – Тимошенко Юлія Володимирівна).


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2019/03/sklad-dilnychnyh-vyborchyh-komisij-z-vyboriv-prezydenta-ukrajiny-31-bereznya-2019-roku-terytorialnoho-vyborchoho-okruhu-87/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2019/03/вибори.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.