Газета по-надвірнянськи
 

Театралізована Хресна дорога у Назавизові

29 березня 2019, 13:41 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 354 переглядів

У другу неділю Великого посту, 24 березня, жителі та гості села Назавизів Надвірнянського протопресвітеріату УГКЦ мали унікальну нагоду – пройтися молитовною ходою вулицями села, споглядаючи театралізовану Хресну дорогу, яку провели учасники Товариства українських студентів-католиків «Обнова» з Івано-Франківська, для того, щоб духовно піднести парафіян у часі Великого посту.

хресний-хід

На кожній стації Хресної Дороги на основі слів зі Святого Письма поставили сцену, що допомагала присутнім краще пережити муки та смерть нашого Спасителя.

Декількох сотень учасників Хресної ходи надзвичайно вразило побачене. Кульмінація сцени «Розп’яття» та сцени «Воскресіння» розбудили у людях приспані почуття любові до страждаючого і воскреслого Ісуса Христа, до ближнього та жалю за вчинені гріхи.

дорога

Після Хресної Дороги до вірян звернувся парох храму Усікновення Голови Івана Хрестителя УГКЦ о. Роман Іванків, який побажав, щоб образ Хресної Жертви Спасителя повсякчас просвічував їхні душі, спонукав до життя у Христі Ісусі. «Пам’ятаймо, що за нас заплачено дорогою ціною – кров’ю Господа нашого Ісуса Христа», – зауважив священик.

Позитив емоцій та невгамовні враження людей від маштабного проекту того дня переповнили християнські душі і серця. Дякуємо Господу Богу за те, що зволив відбутися цьому величному великопосному дійству.

Інф. прес-служби Коломийської єпархії УГКЦ.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!